{{ $item.name }}

Zula'dan Muhteşem Final Videosu

Zula'dan Muhteşem Final Videosu
Zula Süper Liginde 3. sezon final kutlamaları muhteşem görüntülere sahne oldu.

Zula Süper Liginde 3. sezon final kutlamaları muhteşem görüntülere sahne oldu. Binlerce gencin katıldığı Zula Süper Lig 3. Sezon finalinde oyunlarla dolu eğlenceli saatler yaşandı. 4 Mayıs - 5 Mayıs tarihlerinde yapılan sezon finaline özel olarak ansızın çekilen görüntüler ise muhteşem bir görsellik içeriyordu. Her yaştan bireye ev sahipliği yapan Nonstop Zula Espor Merkezi'nde gerçekleştirilen finallerde büyük bir coşku hakimdi. Katılanların oyunları incelediği ve oyunculara ilgi gösterdiği o görüntüler, videoyu izleyen kişileri de son derece etkiliyor. Bu muhteşem finalde birbirleriyle yarışan kişilerin davranışları görüntülere sahne olurken, kardeşlik teması içinde oldukları da gözlerden kaçmadı.PlaySultan

Sezon Finaline Katılım Yoğunluğu

Zula Süper Ligi bu sezon büyük çekişmelere sahne olmuştu. Üçüncü sezonun tamamlanmasının ardından 4 - 5 Mayıs tarihlerinde finaller yapıldı. Son derece neşeli ve marjinal görüntülere sahne olan Zula Süper Lig 3 Sezon finalleri Nonstop Zula Espor Merkezi’nde yapıldı. Her yaştan binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen finaller için özel bir de video çekimi yapıldı. Finallere katılamayan kişilerin seyrine sunulan görüntüler son derece görkemli ve eğlenceliydi. Farklı kulüplerden taraftarların Fenerbahçe ve Galatasaray formasıyla katıldığı finallerin video görüntüleri kutlamaların ne derece renkli olduğunu gözler önüne seriyordu.

Zula Süper Lig 3.Sezon Finaline Kimler Katıldı?

Final videosunda da Zula Süper Lig 3.Sezon Finalinde yaşanılan anlar net olarak belli oluyor. Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe, Mod-Z ve Gamers of Future'ın katılım yaptığı finallerde bulunan kişiler, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde büyük bir heyecan yaşadı. Zulaseverlerin aşırı ilgisiyle daha renkli hale gelen finallerde, şampiyonluğu kazanan isim Galatasaray Espor oldu. Son derece heyecanlı geçen finallerde, toplu fotoğraf çekimi ve eğlence dolu anlar yaşandı. Finallerde yaşanan bu coşku dolu anlar Zula tarafından 3. Sezon final videosu adı altında yayınlandı. Sizlerde Zula Süper Lig 3. Sezon final görüntülerini izlemek istiyorsanız aşağıda yer alan videoyu izlemeye başlayabilirsiniz. Zula oyun sitesinde oyun oynamak için playsultan.com.tr adresine giriş yaparak Zula Altın satın alabilir eğlence dolu saatler yaşayabilirsiniz.

ETİKETLER: zula final videosu