{{ $item.name }}

Zula İncelemesi En Ucuz Zula Altını Satın Al

Zula hakkında bilgiler, oyunda bulunan haritalar, oyunda bulunan modlar ve hakkında bilgiler, en ucuz zula altını satın al, zula altın fiyatları ve Zula hakkında temel bilgiler bu makalede sizlerle birlikte.

Zula Hakkında Detaylı Bilgiler

Zula Lokum Games'in geliştirdiği tamamıyla yerli bir Türk oyunudur. Oyunda 10 u aşkın harita, çok sayıda silah ve güçlü karakterler bulunuyor, ayrıca oyunun Türk yapımı bir oyun olması dolayısıyla oyundaki haritalarda hepimizin tanıyacağı görseller ve hatta haritalar bulunuyor. Haritalardan biri olan Üsküdar haritasında İbrahim Tatlıses ve Ferdi Tayfurun posteri bulunuyor. Üsküdar haritasında Türk Lokantaları, Cami, Çay Bahçesi gibi kültürsel yerlerde var.

Oyunda 31 adet sunucu bulunuyor bu sunucular sayesinde oyuna ilk başladığınızda karşınıza usta oyuncular yerine sizin gibi acemi oyuncular çıkıyor, oyunda seviye atladıkça ve kendinizi geliştirdikçe diğer sunuculara geçiyorsunuz. Bu sunucular arasında klan savaşları için, turnuvalar için ve test için sunucularda bulunmaktadır.

Zula Oyun Modları

Herkes Tek: Bu modda oyuna katılan herkes tek başına savaşır ve oyunun sonunda en çok kişiyi öldürmüş kişi oyunu kazanır.

Aranıyor: Oyunda aranan kişi belirlenmeye çalışılır ve bulunduğunzda ise silah ile ateş edilir, silah ile ateş eden kişi yeni Aranan olur.

Ölüm Maçı: Bu moda FPS oyunlarına aşinaysanız hemen alışabilirsiniz. Modu maç öncesi ısınma turu olarak görebilirsiniz. Takımlar rastgele yerlerde doğar ve birbirilerini avlarlar. Süre bitimine kadar öldükçe tekrardan doğarsınız en sonunda ise süre boyunca en çok skoru alan takım maçı kazanır.

Sabotaj: Bu mod için Zula'nın rekabetçi modu diyebiliriz. Oyuncular Zula veya Gladyo ekiplerini seçip oyuna başladıktan sonra belirlenen noktalara bomba kurup bombayı 30 saniye korumalılar. Rakip bu süre içinde bombayı kapatırsa round'ı o kazanır eğer kapatamazsa siz kazanırsınız. Toplamda 10 tur oynanır.

Sancak Savaşı: Bu modda kendi sancağınızı koruyup rakibin sancağınıda feth etmeniz gerekir.

En Ucuz Zula Altını Fiyatları

Sitemiz aracılığıyla güvenilir, hızlı ve en uygun fiyatlarla buraya tıklayarak Zula Altını satın alabilirsiniz.

3.000 Zula Altını (ZA) 7,00 TL yerine 6,65 TL

5.850 Zula Altını  (ZA) 13,00 TL yerine 12,35 TL

16.250 Zula Altını (ZA) 35,00 TL yerine 33,25 TL

34.000 Zula Altını (ZA) 70,00 TL yerine 66,50 TL

70.000 Zula Altını (ZA) 140,00 TL yerine 133,00 TL

150.000 Zula Altını (ZA) 270,00 TL yerine 256,50 TL