{{ $item.name }}

Zula Eşleşmeleri Yayınlandı

Zula Eşleşmeleri Yayınlandı
Büyük bir oyun oyun turnuvası olan, zula herkes tek turnuvası yoğun bir katılımcı ile gerçekleştirilecek.

Büyük bir oyun oyun turnuvası olan, zula herkes tek turnuvası yoğun bir katılımcı ile gerçekleştirilecek. Bu turnuvanın kuralları gereğince herkes kendi becerisi ile turnuvada yer alacak. Yoğun bir katılımcı ile gerçekleştirilecek olan zula herkes tek turnuvasında eşleşmeler de belirlendi. Turnuvada toplamda 512 oyuncu yeteneklerini sergileyerek bu oyunun en iyisi olduğunu kanıtlamaya çalışacak. Bu turnuva için etkinlik takvimi bu hafta içerisinde başlatılıyor. Bu oyunda en iyi olabilmek adına 512 oyuncu için iki ayrı grup oluşturulmuş durumda bulunuyor. Bu turnuvada dağıtılacak olan ödül miktarı ise belli oldu. Yapılan açıklamaya göre 500.000 oyun altını bu turnuvada sahibine kavuşacak. Zula herkes tek turnuvasında A ve B olmak üzere iki farklı grup bulunuyor.

Ödüller Heyecanı Katlayacak

Bu gruplar ile belirlenecek kişilerden en başarılı olan ilk beş kişi farklı miktarlarda oyun altınına sahip olacak. Turnuvadan edinilen bilgilere göre, turnuvayı bireysel başarısı ile birinci olarak tamamlayan oyuncuya 250.000 zula altını ulaştırılacak Kişiler gayretleriyle sıralamalarda yer alacak olan en başarılı olan ikinci kişiye 100.000 oyun altını verilecek. Turnuva sonucuna göre en iyi üçüncü performansı sergileyen zula oyunu 75.000 adet oyun altını verilirken, şahsi hünerleri neticesinde dördüncü olan oyuncu ise 50.000 oyun altınının sahibi olacak. Oyun turnuvasında son ödül basamağını beşinci olan kişi oluşturuyor. Turnuva sonucuna göre beşinci olan zula oyuncusuna da 25.000 oyun altını verilecek.

Takvim Resmen Duyuruldu

Oyun tarafından yapılan açıklamada turnuva takvimi de ortaya ifade edildi. Oyunda grup mücadeleleri 23 ve 24 Mayıs tarihlerinde verilecek. Grup mücadelelerinden ardından 2. tur mücadelesi başlayacak. İkinci tur mücadelesi 27 Mayıs'ta yapılırken üçüncü tur mücadelesi ise 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Dördüncü ve beşinci tur mücadeleleri ise 29 Mayıs ve 30 Mayıs tarihinde gerçekleşecek. Büyük bir heyecana sahne olması beklenen oyun finali mücadelesi ise 31 Mayıs günü saat 21.00'da gerçekleştirilecek. Oyun turnuvası sonucunda ilk otuz iki kişiye giren oyunculara da çeşitli hediyelerin verileceği edilen bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca yarışma dışında playsultan.com.tr sitesinden de zula altını satın alabilirsiniz.