{{ $item.name }}

Zula Altını Satın Almak Ve Yüklemek!

Zula Altını Nasıl satın alınır? ve Nasıl yüklenir?

Güvenilir ve En Uygun Fiyattan Nasıl Zula Altın Alınır?

 Lokum Games tarafından piyasaya sürülen ve çıktığı günden bu yana oyuncularına aksiyon ve heyecanı zirvede yaşama imkânı sunan ZULA için ZA nasıl alabilirim? diye soruyorsanız doğru yerdesiniz . ZA açılımı Zula Altını demektir. ZA satın alarak oyun içerisinde birbirinden güçlü ve görkemli silahlar, özelleştirilmiş cephaneler ve kuşandığınızda sizi geliştirecek ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

Zula Altın Çeşitleri Nelerdir?

Zula Altın’ı alırken aldığınız miktar da çok önemli. Yeteneğinizi ve size yeterli gelecek ekipmanları tespit edip bu ekipmanları alabileceğiniz miktarı belirleyerek, oyun içerisinde bireysel performansınızı ve takım içerisinde daha faydalı bir rol üstlenebilirsiniz.

Sırayla Zula Altın çeşitleri şu şekildedir;

  • 3.000 Zula Altın
  • 5.850 Zula Altın
  • 16.250 Zula Altın
  • 34.000 Zula Altın
  • 70.000 Zula Altın
  • 150.000 Zula Altın

Zula Altın Nasıl Yüklenir?

 Zula oyuncularının en çok dikkat etmesi gereken yer Zula Altın’nın nasıl yükleneceğidir. Belirlediğiniz miktarda ZA satın aldıktan sonra sıra yüklemeye geliyor. Lütfen aşağıda gördüğünüz adımları dikkatlice uygulayın. Bu sayede hızlı ve güvenli bir şekilde hesabınıza ZA yükleyip, yepyeni ekipmanlar ile oyuna devam edebilirsiniz.

Adım 1

 Öncelikle almış olduğumuz Zula Altın’ı yüklemek istediğimz hesaba https://hesap.zulaoyun.com/zula-giris-yap tıklayarak üye girişi yapıyoruz.

PlaySultan

Adım 2

 Üyeliğimize giriş yaptıktan sonra görselde de gösterildiği gibi sağ üstte bulunan EPIN YUKLE kısmına tıklıyoruz.

PlaySultan

Adım 3

 Size verdiğimiz EPIN kodunu, ( Sitemize üye olarak aldıysanız doğrudan üye girişi yapıp siparişlerim kısmından görüntüleyebilirsiniz. Üyeliksiz alışverişler de kodunuz Cep Telefonunuza veya Mail adresinize gönderilecektir.) açılan panelde bulunan ve aşağıda ki görselde belirtilen pencereye tıklıyoruz. (oğru girdiğimizden emin olmak için tekrar kontrol etmekte fayda var.)

PlaySultan

Son olarak PlaySultan üzerinden almış olduğunuz Zula Altın ‘ı keyifle harcayarak, aksiyona kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Unutmayın PlaySultan üzerinden güvenilir ve en uygun fiyattan 7/24 Zula Altın satın alabilirsiniz!