{{ $item.name }}

Zula Altını Alma Yöntemleri, Nasıl Alınır? Nerelerden Alınır?

Zula oyna Türkiye'de yapılan ilk yerli yapım oyunlarından biri olduğu için oyun içinde yer alan karakterlerin güçlendirilmesi ve daha üst seviyeye ulaşması açısından Zula içinde altın satın alınması gereklidir.

Zula oyna Türkiye'de yapılan ilk yerli yapım oyunlarından biri olduğu için oyun içinde yer alan karakterlerin güçlendirilmesi ve daha üst seviyeye ulaşması açısından Zula içinde altın satın alınması gereklidir. Zula içinde altın satın alınması sayesinde oyun içinde yer alan market bölümünden çok sayıda silah, cephane, bomba ve ekipman satın alınır.

Zula Oyununda Altın Nasıl Satın Alınır?

Türkiye içinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Zula, oyun içindekilerin Zula altını satın alması konusunda oyun yöneticileri tarafından birçok satın alma seçenekleri ile bizim karşımıza çıkıyor. Zula altın satın almak için bizim kendi oyun sitemize üye olunması gerekir. Bu işlem sonrasında bizim sayesinde bu altınlarını satın alabilirsiniz.Sitemize üye olunduktan sonra, sitemizin ana sayfasında yer alan suda altın yükle bölümünden, zulada bulunan kullanıcı hesabınıza altın yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Zulada Altın Satın Alırken Hangi Ödeme Yöntemleri Mevcuttur?

Profesyonel online oyun sistemi sayesinde altın almak artık çok kolay. Herhangi bir banka hesabından EFT veya havale yaparak zula altını satın alabilirsiniz. Eğer herhangi bir EFT veya banka kartınız yok ise Turkcell,Vodafone ve Türk Telekom üzerinden ödemeler yapılarak dakikalar içerisinde zula altınınızı hesabınıza geçirebilirsiniz.

PlaySultan

Zula Oyununda Bulunan Altın Fiyatları Ne Kadardır?

Online oyun sitemizde bulunan en uygun fiyat tarifesinden zula altınlarınızı alabilirsiniz.Sitemiz size en uygun fiyat tarifesini sunuyor. Bu sayede profesyonel ve uygun bir şekilde oyun sitemizden sizlere karşı sunduğumuzen uygun fiyat tarifesi ile diğer mobil oyun sitelerinde sunulan zula altın fiyat tarifesi karşılaştırıldığında siz de göreceksiniz ki ciddi bir fiyat farkı vardır. Zula oyunu için yükleme yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Zula Oyununda Altın Almak İçin İletişime Geçmek Nasıl Olur?

Zula altını satın almak istiyor iseniz bize ana sayfamızda bulunan canlı destek butonu ile mesai saatleri içerisinde bizimle iletişime geçebilir veya sağ üst köşede bulunan iletişim butonu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizleri Zula altını ile buluşturabiliriz.