Oyunlar » Zula

Zula

Zula

Zula oyununda para birimi olarak Zula Altındır. Zula E-pin fiyatlarına buradan ulaşabilir, güvenli bir şekilde Zula Altın satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat ve güvenilir Zula Altın, tüm ödeme yöntemleri ve kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.    " www.playsultan.com.tr Zula oyununun yetkili satıcısıdır." 

Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile dünya çapında adından söz ettirmiş ve bütün kitleler tarafından benimsenmiş ilk Türk oyunudur.

Zula oyununu web sitesinden hem ücretsiz indirilerek hem de ücretsiz kayıt oluşturularak oynanabilmektedir. Oyundaki hedef iki farklı düşman grubu üzerine kurgulanmıştır. İlk ekip Zula ekibidir diğer deyişle istihbaratçılardır. Diğer ekip ise Gladyo ekibidir diğer deyişle paralı askerlerdir.

Oyun içinde savaşabilmek için iki ekibten bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Türk oyunu olduğu için doğal olarak oyun içi kurguda Türkiye haritası ve Türk karakterler geçmektedir.

Zula oyunun içinde kullanılan oyun parası olarak geçen ürüne Zula Altın denilmektedir.

Zula Altın ile oyun içinde ekipman, silah, cephanelik gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Zula Altını elde etmek için iki yöntem bulunmaktadır.

İlki oyun içinde zaman harcayarak elde edebilirsiniz ikinci ise Zula Altının satın alarak elde edebilirsiniz. Oyunlar konusunda üretken bir yapıya sahip olmamız için çalışmaların yapılması ve bu çalışmalara bağlı olarak oyun üretebilen kimliği ortaya koymamız son derece önemlidir. Bu noktada harika tasarımları ile FPS türü olan ilk Türk oyunu ortaya çıktı.

Zula ismi verilen oyun kaliteli alt yapısı ile çok dikkat çekiyor. Oyunun içeriğinde ki savaş sahnelerinden dolayı da 15 yaş sınırı bulunmaktadır. Yaş sınırına bağlı olarak oyun kullanıcılarına harika dakikaları sunuyor. Kalitesi yönü ile sizi oldukça etkileyecek olmasının yanı sıra birçok kullanıcı düşünülerek ekran ayarlaması yapılmıştır. Normal bir bilgisayarda oynanabilirliğinden dolayı da cazip gelmektedir.

Sizlere hitap eden Türk oyunu Zula taleplerinizi fazlası ile karşılayacağı kesin. Eğlenceli yapısı ve sürükleyiciliği ile başından kalkmadan uzun süre oynayabilirsiniz. Görselliğe önem verilerek yapılması da uzun süredir beklenen bir oyun ile karşılaşıldığını da göstermektedir.

1-) https://hesap.zulaoyun.com/zula-giris-yap sayfasından üye girişi yapınız.


2-) "EPIN YÜKLE" butonuna tıklayınız.


3-) Playsultan.com.tr'den almış olduğunu kodu girerek "Yükle" butonuna tıklayınız.

Zula Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
Bellek: 2024 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


Zula Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 3000
Bellek: 4048 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Kategori Açıklaması

Zula, Türk oyuncularının büyük bir sempati duyduğu bir oyundur. MadByte Games tarafından geliştirilen Zula bir Türk oyunudur. Lokum Games tarafından dağıtılmıştır. MMOFPS türündeki oyun, çıkış yaptığı 2015 senesinden itibaren özellikle Türk oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile oynanmaya devam ediyor. Türkiye’de oldukça sevilen ve bilinen Zula, bu başarısını devam ettirmek için mobil platformlar için bir de Zula Mobile geliştirdi. Hem PC’de hem mobil platformlarda Zula oynayabilirsiniz.

FPS oyunları zaten bizim ülkemizde fazlaca sevilen bir oyun türü. Zula gibi bir MMOFPS oyununun da bizim ülkemizden çıkması son derece gurur verici ve önemli bir olay. Pek çok Türk oyuncu, Zula’yı Türk oyunu olduğu için oynuyor ve oyunda gördükleri Türk motiflerini oldukça beğeniyorlar.

Battle Royale oyunlarının popülerliğinin arttığı dönemde Zula, oyununun içerisine bir de Battle Royale modu eklemiştir. Zula deneyimi ile Battle Royale deneyimini birleştiren bu oyun modu ile birlikte Zula oyuncuları da artık kendi oyunları içerisinde Battle Royale’i tecrübe edebilecekler. Eğer siz de alışılmış FPS ile Battle Royale’i harmanlayan bu modu oynamak istiyorsanız Zula’ya bir şans verebilirisiniz.

Zula, oynaması ücretsiz bir oyundur. Zula’ya kayıt olurken ya da indirirken hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Oyunu indirip bedava oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan mağazadan kostüm, silah ve silah kaplamaları gib şeyleri satın almak isterseniz Zula Altını karşılığında bu ekipmanları satın alabilirsiniz. Zula Altını, oyunda kullanılmak için tasarlanmış dijital bir para birimidir.

PlaySultan Zula Altınının yetkili satıcısı olduğu için sizlere her zaman için en uygun fiyata, en avantajlı Zula Altını fiyatlarını sunar. Canlı destek ekibimiz ile birlikte hem satın alımınız sırasında hem de satın alımınız sonrasında size hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan bir soru olduğu zaman canlı destek ekibimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

S.S.S

Zula Ücretli mi?

Hayır, Zula oynaması ücretsiz bir oyundur. Hiçbir ücret ödemeden Zula’yı dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Zula oyununun içerisinde kullanabileceğiniz Zula altını bulunur. bu Zula altınları sayesinde oyunun mağazasında bulunan kostümleri, silahları, silah kaplamalarını ve daha birçok ekipmanı Zula Altını kullanarak satın alabilirsiniz.

Zula Altın Ne Demek?

Zula Altını, Zula oyununda kullanılmak üzere tasarlanmış bir para birimidir. Zula Altınını kullanarak oyun içerisindeki mağazada bulunan kostümleri, silahları, silah kaplamalarını ve daha birçok ekipmanı Zula Altını kullanarak satın alabilirsiniz.

Zula Za Kaç TL?

Za ne kadar merak ediyorsanız PlaySultan olarak aşağıda sizin için Zula Altınının fiyatlarını listeledik. Bütçenize uygun olan Zula Altınını seçerek hızlıca Zula Altını satın alabilirsiniz.

PlaySultan’daki Zula ve Zula Mobile Altını için fiyatlarımız şu şekildedir:

3.000 + 300 Bonus Zula Altını 11,35 ₺

5.850 + 585 Bonus Zula Altını 21,25 ₺

16.250 + 1625 Bonus Zula Altını 56,70 ₺

34.000 Zula Altını 113,40 ₺

70.000 + 7.000 Bonus Zula Altını 226,80 ₺

150.000 Zula Altını 425,25 ₺

Zula Mobile Online Altın 25 TL Google Play 25,00 ₺

Zula Mobile Online Altın 50 TL Google Play 50,00 ₺

Zula Mobile Online Altın 100 TL Google Play 100,00 ₺

Zula Mobile Online Altın 25 TL Apple Store 25,00 ₺

Zula Mobile Online Altın 50 TL Apple Store 50,00 ₺

70000 Zula Altını Kaç TL?

Zula Altınlarınızı PlaySultan üzerinden satın alırsanız 70.000 Zula altınına 7.000 Zula altını daha eklenir ve 226,80 ₺’ye 77.000 Zula Altını satın almış olursunuz. PlaySultan yetkili Zula Altını satıcısı olduğu için size en iyi fırsatları en ucuza sunar.

3000 Zula Altını Kaç TL?

Zula Altınlarınızı PlaySultan üzerinden satın alırsanız 3.000 Zula altınına 300 Zula altını daha eklenir ve 11,35 ₺’ye 3300 Zula Altını satın almış olursunuz. PlaySultan yetkili Zula Altını satıcısı olduğu için size en iyi fırsatları en ucuza sunar.

Zula Oyunu Kaç Yaş İçin?

Eğer ebeveynseniz ve Zula’nın kaç yaş için uygun olduğunu merak ediyorsanız sizin için hemen cevaplayalım. Zula 15 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Silah ve şiddet gibi öğeler içerdiği için 15 yaşını geçmemiş çocukların Zula oynaması önerilmez. Eğer çocuğunuz 15 yaşının altındaysa Zula oynamasına izin vermemelisiniz.

Zula Altını Nerede Satılır?

Zula Altını satın almanın en avantajlı yolu PlaySultan’dan satın almaktır. PlaySultan yetkili Zula Altını satıcısı olduğu için size en uygun fiyata Zula Altınlarını sunar. Sitemizi ziyaret edin ve bütçenize uygun Zula Altınlarından birisini seçin. Hemen oyununuza altınları yükleyin.

Zula Parası Ne İşe Yarar?

Oyundaki bir çok eşyayı satın alabilirsiniz. Bombalar, silah yükseltmeleri ve karakterleri açmak için gerekli olan Zula Parası ile birlikte oyunu daha eğlenceli kılmak için gerekli olan tüm eşyaların kilidini açabilirsiniz.

Zula Kaç GB 2022?

Zula kaç GB yer kaplar merak ediyorsanız sizi bu konuda hemen bilgilendirelim. Zula 2022 yılı itibari ile yaklaşık 8 GB yer kaplamaktadır. Çok yeni bir oyun olmadığı için ve düşük sistemlerde bile sorunsuz bir şekilde çalışabildiği için 8 GB’lık bir depolama alanı Zula için son derece yeterlidir. Günümüz oyunları için 8 GB’lık bir alan oldukça ufak ve kabul edilebilir bir alandır. Depolama alanının büyüklüğüne takılmadan Zula’yı rahatça indirip oynayabilirsiniz.

1 GB Ekran Kartı ile Zula Oynanır mı?

Zula oynamak için ekran kartınızın boyutundan ziyade modeli önemlidir. Zulayı minimum ayarlarda oynamak için Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320 üzeri bir ekran kartına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer ekran kartınız buradaki ekran kartlarından daha iyiyse Zulayı oynayabilirsiniz. Akıcı ve yüksek performanslı bir Zula deneyimi için daha iyi bir ekran kartına ihtiyacınız var.

Zulaya Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Zula’ya para yatırmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıdaki adımları uygulayarak hemen Zula’ya para yatırabilirsiniz.

https://www.playsultan.com.tr/zula-altin adresine gidin.

Halihazırda PlaySultan üyesiyseniz giriş yapın. Değilseniz hemen hızlıca kayıt olun.

Bütçenize uygun satın almak istediğiniz Zula Altın miktarını seçin.

Ürünü sepetinize ekleyin.

Hesabınıza bakiye yükleyin.

Bakiyenizi yükledikten sonra sepetinizdeki ürünü onaylayın.

İşlem tamam. Zula Altınlarınızı, hesabınızın siparişlerim sekmesi üzerinden alabilirsiniz.

YORUMLAR YORUM YAZ

E***** F*****
17.05.2022

siz neden yıldız koydunuz küfür mü ama 5 yıldız gelmiş bence güzel

M***** A*****
08.05.2022

ağalar dediğim gibi çok iyi

E***** D*****
07.05.2022

ben öneririm bence alın ucuz hem

B***** T*****
05.05.2022

2. siparişim ilki gayet güzeldi daha dogrusu hepsi cok güzel

Ş***** Ç*****
04.05.2022

hızlı teslimat anında geldi

N***** Y*****
03.05.2022

ucuz fiyat hızlı teslimat

İ***** K*****
02.05.2022

hızlı teslimat için teşekkürler

G***** S*****
30.04.2022

bu sıyetı neden daha once kesfetmedım kendımme kızıyorum bu kadar hızlı ve ucuz helal olsun sıze

M***** S*****
26.04.2022

gayet uygun ve güzel

A***** P*****
26.04.2022

en ucuz zula altını satılan sıte PLAYSULTAN dır

M***** A*****
23.04.2022

beğendim tavsiye ederim

T***** G*****
20.04.2022

çok iyi tercih ediyorum

T***** G*****
18.04.2022

çok iyi bi site

H***** K*****
14.04.2022

Çok hızlı ve Güvenlli Teşekkürler

M***** A*****
14.04.2022

bu sayfadan cok memnunum...

Y***** M*****
12.04.2022

hızlı teslimat ve destek için teşekkürler.

S***** B*****
09.04.2022

Çok hızlı teslim edildi teşekkür ederim mükemmelsiniz

O***** D*****
05.04.2022

tavsiye ederim su siteyi gerçekten iyilermiş

A***** E*****
26.03.2022

tek kelimeyle harika

Y***** D*****
13.03.2022

hızlı ve kolay teşekkürler çok iyisiniz

Toplam 140 Sayfadan 1. Sayfadasınız