{{ $item.name }}

Zula Altın

Joypara satın alın - Epin Sultan

   Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Oyunun içinde Türkiye haritası ve Türk karakterlerine yer verilmilştir.  Zula oyununda para birimi olarak Zula Altındır. Zula E-pin fiyatlarına buradan ulaşabilir, güvenli bir şekilde Zula Altın satın alabilirsiniz.

   Hızlı teslimat ve güvenilir Zula Altın, tüm ödeme yöntemleri ve kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.

   " www.PlaySultan.com.tr Zula oyununun yetkili satıcısıdır."
Tür: FPS
Yıl: 2016
Yayıncı: Lokum Games

Zula nedir?
Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile dünya çapında adından söz ettirmiş ve bütün kitleler tarafından benimsenmiş ilk Türk oyunudur.
 
Zula oyunu nasıl oynanır? Oyunda ki hedef nedir?
Zula oyununu web sitesinden hem ücretsiz indirilerek hem de ücretsiz kayıt oluşturularak oynanabilmektedir.
Oyundaki hedef iki farklı düşman grubu üzerine kurgulanmıştır. İlk ekip Zula ekibidir diğer deyişle istihbaratçılardır. Diğer ekip ise Gladyo ekibidir diğer deyişle paralı askerlerdir. Oyun içinde savaşabilmek için iki ekibten bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Türk oyunu olduğu için doğal olarak oyun içi kurguda Türkiye haritası ve Türk karakterler geçmektedir.
Zula Altını nedir, ne işe yarar?
Zula oyunun içinde kullanılan oyun parası olarak geçen ürüne Zula Altın denilmektedir. Zula Altın ile oyun içinde ekipman, silah, cephanelik gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Zula Altını elde etmek için iki yöntem bulunmaktadır. İlki oyun içinde zaman harcayarak elde edebilirsiniz ikinci ise Zula Altının satın alarak elde edebilirsiniz.
Zula Altını nereden alınır?
Zula oyunun resmi dağıtıcısı Lokum Games firmasıdır. Lokum Games firması ile doğrudan anlaşmalı olan PlaySultan firmamızdan güvenilir bir şekilde Zula Altını satın alabilirsiniz, hiç bir şekilde hesabınızın banlanma sebep olmaz.

 
Zula Altın fiyatları
2.695 Zula Altın, 5.500 Zula Altın, 11.550 Zula Altın, 29.150 Zula Altın, 59.400 Zula Altın, 110.000 Zula Altın ve 198.000 Zula Altın şeklinde 7 farklı çeşitlilikte bulunan Zula Altınlarının fiyatları Lokum Games firması tarafından belirlenmektedir. Son kullanıcıya satış fiyatının Lokum Games tarafından belirtilerek Playsultan.com.tr üzerinden satılmaktadır.
Zula Altın, Zula Altını, 2.695 Zula Altın, 5.500 Zula Altın, 11.550 Zula Altın, 29.150 Zula Altın, 59.400 Zula Altın, 110.000 Zula Altın ve 198.000 Zula Altın almak için doğru adres; Playsultan.com.tr.

Oyunlar konusunda üretken bir yapıya sahip olmamız için çalışmaların yapılması ve bu çalışmalara bağlı olarak oyun üretebilen kimliği ortaya koymamız son derece önemlidir. Bu noktada harika tasarımları ile FPS türü olan ilk Türk oyunu ortaya çıktı. Zula ismi verilen oyun kaliteli alt yapısı ile çok dikkat çekiyor. Oyunun içeriğinde ki savaş sahnelerinden dolayı da 15 yaş sınırı bulunmaktadır. Yaş sınırına bağlı olarak oyun kullanıcılarına harika dakikaları sunuyor. Kalitesi yönü ile sizi oldukça etkileyecek olmasının yanı sıra birçok kullanıcı düşünülerek ekran ayarlaması yapılmıştır. Normal bir bilgisayarda oynanabilirliğinden dolayı da cazip gelmektedir. Sizlere hitap eden Türk oyunu Zula taleplerinizi fazlası ile karşılayacağı kesin. Eğlenceli yapısı ve sürükleyiciliği ile başından kalkmadan uzun süre oynayabilirsiniz. Görselliğe önem verilerek yapılması da uzun süredir beklenen bir oyun ile karşılaşıldığını da göstermektedir.

Zula Da Neler Var?

Muhteşem silahları oyun içerisinde görebilmenizin yanı sıra Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli yapım silahlarla da kendinizi oyunda çok iyi seviyelere getirebilirsiniz. Bu da geliştirilmiş versiyonu size sunan önemli faktörlerdendir. Her alternatifin düşünüldüğü oyun tüm dünyada yayılması için de alt yapı çalışmalarına da daha fazla önem verilmektedir. Zula sizi oyun içerisinde farklı dünyalarda olmanıza da sevk edebilecek bir türdedir. Oyunun içinde toplam da 16 ayrı karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerin birbirinden farklı hikayeleri bulunması da ilgi çekicidir. Silah yönü ile de yerli silahların yanı sıra çok sayıda ünlü silahları da görebilirsiniz. İçeriğinde bulunan haritalar sayesinde bir anda Türkiye’nin herhangi bir yerinde izlenimi rahatlıkla hissedebilirsiniz. Toplamda 17 harita bulunan Zula oyununda 7 de oyun türü bulunmaktadır. Dikkat çeken ve tüm dünyaya farklı bir mesaj veren Çanakkale haritasını da bünyesinde bulundurmaktadır. O yönü ile bakıldığı zamanda milli duyguları sizlere yaşatmaktadır. Böylesine bir duygu ile oynandığında da sizi derinden etkileyecektir.

Zula Oyunu Üyelikleri ve Özellikleri

Çok kolay şekilde üye olabileceğiniz oyunu sitesinden indirerek kolaylıkla oynayabilirsiniz. Çok güçlü ana karta gerek duymadan Zula oyununda sizde yerinizi alabilirsiniz. Kaliteli ve oldukça heyecanlı olan oyunun zevkini de doyasıya yaşayabilirsiniz. Üyeliğin çok basit şekilde yapılabilmesi de sizi yormayacak türdedir. Şifrelemenizi düzgün yapmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Güçlü bir şifre belirlemeniz oyun güvenliği açısından da çok önemlidir. Özellikleri bakımından değerlendirildiği zamanda savaş ve gerilimin bir arada tutulduğu eğlence dolu bir oyun. Sistem üzerine kurulu olan ve gelişime açık olan oyun yurt dışına da hızlı yayılması an meselesi. Sürekli olarak yeni üyeleri ile gündemden düşmeyecek bir ilerleme ile yoluna devam etmektedir. Bu güzel ve değerli oyunun içerisinde sizde dahil olarak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Oyun sevenlerin dikkatini çekmeyi bilmesi ve üye sayısında ciddi artışın olması da kalitesini göstermektedir.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}