{{ $item.name }}

Yeni Ninja Kostümleri!

Fortnite tarafından Ninja için yepyeni bir kostüm tasarlandı. Kostümü ayrıntılı incelemek için makalemizi okuyabilirsiniz.

Fortnite Kralı’na Büyük Jest!

 Milyonlarca kişi tarafından takip edilen, yaptığı yayınlar ile çok büyük bir kitleye hitap eden Ninja için Fortnite’dan büyük bir jest geldi. Yeni kostümlerin tanıtıldığı güncellemede gelen kostümlerden bir tanesi de Ninja. Yapılan bu jesti Twitter üzerinden paylaşan Ninja;

PlaySultan

‘Fortnite oynamaya başladığım ilk günden beri bana özel bir kostüm olmasını istiyordum. Bu gün ise hayallerim gerçek oluyor.’ şeklinde duygularını dile getirdi.

Öncelerinde oynadığı H1Z1 ile küçükte olsa bir kitleye sahip olan Tyler Blevins, Fortnite ile kariyerinde bambaşka bir sayfa açtı. Akıllara durgunluk veren yükselişi dünyanın her yerinde konuşuluyordu. Ünlü isimler ile oyunlar oynaması ve gerçekten oyun içinde insanüstü yeteneklerinin olması onu bu günlere kadar getirdi. Bir yerde Fortnite onu büyütürken, bir yerde o Fornite’ı büyüttü. İki ismin her yerde yan yana anılmasını gören Fortnite ise bu duruma sessiz kalmayıp ona özel bir kostüm hazırladı.

Kostümün içerdiği ekipmanlar şu şekilde;

  • Ninja Fiziksel Kostümü
  • Ninja Katanası
  • Ninja Dans Efekti

PlaySultan

Ne Zamana Kadar Satın Alınabilir?

 Gezegendeki en ünlü Twitch yayıncılarından biri olan ve birçok yayıncının kendisini rol model belirlediği Ninja, kostümlerin belli tarihler arasında Epic Mağazandan satın alınabilir olacağını duyurdu. Ninja severler eğer bu kostüme sahip olmak istiyorlarsa biraz acele etmeliler. Yarın bu kostüm için belirlenen tarihin son günü. Yapılan açıklamalarda bir çok oyunseverin kafasında soru işaretleri oluştu. İkon Serisi nasıl bir seri olacak. Epic Games’in yaptığı açıklamalar ışığında ilerleyecek olursak, İkon Serisi için Ninja sadece bir başlangıç. Bu seri ile birlikte müzik, sanat ve sporu oyun ile harmanlamayı amaçlıyor gibi görünüyorlar. Bu da demek oluyor ki, birçok ünlü ismi Fortnite içerisinde bina oluştururken görebileceğiz.

Sizde Fortnite V Papel güvenilir ve en uygun fiyatlardan almak isterseniz PlaySultan üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.