{{ $item.name }}

Xbox Store'da İndirimler Başladı

Game Pass sistemi ile hem konsol hem PC kullanıcılarının yüzünü güldüren Microsoft, Xbox Store’da 230’dan fazla oyuna indirim yaptı. Xbox Store indirimleri ne zaman bitecek? Xbox Store indirimlerinde hangi oyunları almalısınız? Cevaplar yazımızda.

Xbox Store'da İndirimler Başladı

PlaySultan

Önceki haberlerimizde de paylaştığımız üzere şu sıralar neredeyse her platformda yoğun bir indirim dalgası mevcut. Steam’de Açık Dünya oyunlarındaki indirim, Epic Games’de Mega İndirimler halihazırda devam ediyor. Xbox Store’da da indirimler başladı ve 31 Mayıs 2021’de bitecek. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var. 

Game Pass sisteminde bulunmayan oyunlardan seçtiğimiz en iyi fırsatları sizler için listeledik.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

PlaySultan

Eğer hala oynamayanlar kaldıysa diye listeye eklemekte fayda var. CD Projekt Red, Witcher 3 ile bizlere son 10-15 yıl içerisinde çıkmış en iyi aksiyon/rol yapma oyununu bizlere sunmuştu. DLC’lerinin ayrı bir oyun olacak kadar detaylı ve uzun olmasından ötürü tüm DLC’lerini içerisinde bulunduran Game of the Year Edition’ını almanızı şiddetle öneriyoruz. Oynanış süresini göz önüne aldığımız zaman çok da uygun bir fiyattan satılıyor. Bir şekilde hala bu oyunu oynamadıysanız gözünüz kapalı alabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition %80 indirim ile 38 TL

Devil May Cry HD Collection & 4SE Bundle

PlaySultan

Paketin içerisinde ilk üç Devil May Cry oyununun remastered versiyonu ve dördüncü oyunun kostüm ve oyun içi harcanabilir puanlarını (Red Orb) bulunduran bir paket. Tek bir fiyat ile 4 oyuna sahip olabileceğiniz bu paket, Hack’n’Slash türüne uzak olanları bile cezbedebilecek güzel bir fırsat.

Devil May Cry HD Collection & 4SE Bundle %50 indirim ile 79,37 TL

Crash Team Racing Nitro-Fueled

PlaySultan

Playstation 1’in efsanevi yarış oyunu Crash Team Racing’in remastered versiyonu olan Crash Team Racing Nitro-Fueled, eğlenceli ve keyifli bir yarış oyunu arayanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Crash Team Racing Nitro-Fueled %60 indirim ile 95,80 TL

,

Spyro Reignited Trilogy

PlaySultan

Yine Crash Team Racing gibi Playstation 1’in efsane oyunlarından olan Spyro serisinin ilk 3 oyununun remastered versiyonu. Klasikleşmiş ve bugün bile hala oynanabilir durumda olan Playstation 1 oyunlarının remake ve remastered versiyonlarını sık sık görüyoruz ve biz oyuncular için son derece güzel bir durum. Spyro serisini daha önce oynamadıysanız ya da nostalji yaşamak istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyoruz.

Spyro Reignited Trilogy %60 indirim ile 132 TL

Far Cry 5 Gold Sürüm

PlaySultan

Köklü bir FPS markası olan Far Cry serisinin son ana oyunu. Far Cry 6 gelmeden önce eğer oynamadıysanız 5. oyunu da oynamak isteyebilirsiniz. Far Cry 5 tüm indirilebilir içeriklerinin ve Far Cry 3’ün de dahil olduğu Gold sürüm en avantajlı paket.

Far Cry 5 Gold Sürüm %80 indirim ile 77,50 TL

Sizin için önerdiğimiz oyunlar bunlardı. Tüm indirimlere ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Bu ve bunun gibi indirim haberlerini öğrenmek için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.