{{ $item.name }}

Wolfteam Nakit - Joypara

Joypara satın alın - Epin Sultan

Sitemizden kolayca ödeme yapıp, joypara satın alabilirsiniz.
Joypara transfer sayesinde, doğrudan Joygame hesabınıza Joypara yükleyebilirsiniz.

Not: Sipariş verirken Joygame kullanıcı adınızı yazmalısınız oyundaki karakter isminizi değil.

Wolfteam - The Last Hope - Mstar - Goley

10.000 Joypara     :   3.850 Wolfteam Nakittir.
20.000 Joypara     :   8.000 Wolfteam Nakittir.
30.000 Joypara     :   12.250 Wolfteam Nakittir.
50.000 Joypara     :   21.250 Wolfteam Nakittir.
80.000 Joypara     :   35.000 Wolfteam Nakittir.
100.000 Joypara   :   45.000 Wolfteam Nakittir.

Sürekliliği ve akışı ile oyun sevenlerin dikkatini çeken oyun içerisinde oldukça keyifli anlar yaşamanız mümkündür. Wolfteam oyun içerisinde iki karakter bulunmakta olup, bu karakterler İnsan ve Kurt’tur. Farklı oyun modlarına sahip olan oyun çok seçenekli olması da oyuncuların kendilerine has özellikte ki yönlere göre hareket etmesine etkidir. DVOFPS oyunu olan Wolfteam karşılıklı savaşlarla da bir anda çok sayıda insanı aynı alanda online olarak buluşturmaktadır. Online oyun olmasından dolayı internet bağlantısı üzerinden bilgisayara kurulması gerekmektedir. Kurulumlar ve üyelikten sonra istediğiniz zaman oyuna dahil olup ilerleme kaydedebilirsiniz. Rütbe sistemine bağlı olmasından dolayı da gelişim sağlamanız gerekmektedir. Görevler üzerinde de hızlı gelişimize katkı sağlayan faktörleri rahatça kullanabilirsiniz. Kalite görüntüsü ile de size eğlenceli savaş oyununu en iyi şekilde sunmaktadır. Alt yapısı ile de beğeni toplamayı başarmış online oyunlardandır.

Wolfteam Genel Oyun Kuralları

Tüm dünyada çok fazla oyuncu sayısına sahip olan oyunda kurt adam ve insan karakterleri ile mücadele edebilirsiniz. Gelişim açısından tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de hızlı gelişim sağlayan oyun kullanıcı sayısında her geçen gün artışı yakalamıştır. Kurt adamlardan birisi olarak oynuyorsanız bir anda ölümcül darbeler ile rakiplerinizi yere serebilirsiniz. Eğer insan karakteri ile oynamak isterseniz de burada silah seçimlerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kaliteli silahlar ile muhteşem atışlar yaparak takımına puanlar kazandırabilirsiniz. Wolfteam tek başına oynanabileceği gibi arkadaşlarınızla bir ekip olup birçok farklı serverlarda mücadele edebilirsiniz. Seçtiğiniz karakterin güçlenmesi ile birlikte daha etkili olmanız da mümkün kılınmıştır. Oyunda satın alınan özellikler ile çok güçlü duruma gelmeniz de söz konusu olabilir. Rekabet gücünü artırmak adına bu eklentileri göz önünde bulundurabilirsiniz. Kısa zamanda sizde oyunun hakimi olabileceğiniz gibi muhteşem mücadelelerde yerinizi de alabilirsiniz.

Wolfteam Kaliteli Dizaynı

Savaş oyunlarının online olanlarında kasılmalar ya da çözünürlük gibi olumsuzlukların olması oyuna talebi düşüren önemli etkenlerdendir. Tasarım harikası online oyunlardan bir tanesi olan Wolfteam bu açığını çok iyi kapatarak üyelerine güzel zaman geçirmeyi sunuyor. Uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz türde bir oyun olması da sizi adeta içine çekiyor. Hızlı oyunlardan birisi olması sizin becerinizi ön plana çıkartıyor. Sağlanan düzen estetik yapı ve görsellikleri ile tüm dünyada geniş kitlere ulaşmasını etkileyen faktörlerdendir. Doğru etkiyi size sunmasından dolayı da oyun arkadaşlarınız ile eğlenceyi birlikte geçirebilme adına oldukça önemlidir. Kurt adam ya da asker insan karakterleri arasında ki farklılıkları da kısa sürede oyun içerisinde çözebilirsiniz. Farklı haritalarda rakipleriniz ile savaşırken heyecanın üst seviyeye çıkması da söz konusudur. Silah seçimleriniz oyunun kaderini etkiyeceği için en iyi olduğunuz alanları seçmeniz daha iyi olur. İyi bir sniper ustası iseniz size uygun silahlar ile rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Ekip olmayı başarırsanız da önünüzde kimse duramaz.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}