{{ $item.name }}

Watch Dogs: Legion'a Güncelleme Geldi

Ubisoft'un açık dünya TPS oyunu Watch Dogs: Legion için bir güncelleştirme yayınlandı. Güncelleştirmenin öne çıkan yenilikleri, season pass sahipleri için bir adet oynanabilir kadın karakter, yeni oynanabilir oyun modları ve görevler. Watch Dogs: Legion satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Watch Dogs: Legion'a Güncelleme Geldi

PlaySultan

Ubisoft’un ilk oyunu ile ortalığı karıştırdığı, ikinci oyunu muhtemelen çıkmaz derken beğenilen bir seriye dönüşen Watch Dogs serisinin son oyunu Legion’a bir güncelleştirme geldi.

PlaySultan

Yayınlanan güncelleştirmede göze ilk çarpan yenilik, Season Pass sahipleri için Mina Sidhu isimlikadın karakterin oyuna dahil olması. Bu karakter, düşmanların zihnini ele geçirerek, onlara istediğinizi yaptırmaya olanak veriyor. Oyunu farklı oynanışı ile çeşitlendirmeyi amaçlayan bu karakter için ayrıca bir animasyon fragmanı yayınlandı. Buradan izleyebilirsiniz.

Yine Season Pass sahipleri için DedSec hikaye görevleri kapsamında üçüncü görev de açılmış oluyor. “Swipe Right” (Sağa kaydır) isimli bu görevde DedSec bir kaçakçılık şebekesine sızarak antik bir eser ile ilgili bilgi topluyor.

PlaySultan

Güncelleştirmenin ücretsiz içeriklerinde ise, çevrimiçi moda üç yeni co-op görevi ekleniyor ve dört kişi ile birlikte oynanabiliyor.

Beş adet talimat ekleyen bu güncelleştirme ayrıca co-op modlarda operatörlerin kullanabildiği yeni teçhizatlar da sunuyor.

İki yeni karakter de uzmanlıkları ile birlikte hem çevrimiçi hem de tek kişilik oyun modlarına ekleniyor. Bu karakterler Destek Elemanı ve DJ. Destek elemanı kendini ve takım arkadaşlarını koruyacak bir kalkan açabiliyorken, DJ etraftaki düşmanların dikkatini dağıtabiliyor.

Oyuncuların geri bildirimine kulak veren firmamız, oyuna çokça istenen operatörün saçını ve dövmelerini ayarlayabileceğimiz bir özelleştirme olanağını da sunuyor.

PlaySultan

İçeriklerin devamının da geleceğini duyuran güncellemenin yol haritası da üstteki görseldeki gibi olacak. 23 Mart 2021 tarihinde resmi Twitter hesabından paylaşılan bu görsel, bizlere ilk ve ikinci oyundaki ikonik karakterlerden Aiden Pearce ve Wrench’i oyuna dahil edeceklerini duyurmuştu.

Daha sonra ise Assassin’s Creed ile bir crossover da yapacaklarını duyuran firmamızın bu konuda henüz detaylı bir açıklaması yok.

PlaySultan

Güncelleştirmenin detayları bu şekildeydi. Watch Dogs: Legion güncelleştirme almaya ve yeni karakter eklenmeye devam edecek. Zengin bir oyun deneyimi yaşamak için Season Pass’i almakta fayda var diyelim. Güncelleştirme videosunu buradan izleyebilirsiniz. Bunun gibi haberlere hızlıca erişmek için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın
 


PlaySultan güvencesi ile Watch Dogs: Legion satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.