{{ $item.name }}

Vikendi Kalkıyor, Karakin Geliyor!

PUBG yeni sezonunda oyunculara farklı bir harita getiriyor. Harita çok yakında oynanabilir map havuzunda yerini alacak. Gelen harita Vikendi ile değiş tokuş edilecek. Binaların yerinden oynayacağı Karakin haritasına gelin yakından bakalım.

Karakin Haritasını Ne Zaman Oynayacağız?

 2017 yılında piyasaya sürülerek bütün oyun piyasasını alt üst eden ve büyük kitlelere ulaşmayı başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds yepyeni bir haritayı oyuncularına sunmaya hazırlanıyor. Geliştirici şirket kısa bir sinematik ile yeni haritası olan ‘Karakin’i tanıttı. PUBG tarafından henüz ne zaman oynanabilir olacağına dair net bir açıklama gelmedi. Ancak Karakin’in 6.sezonda Vikendi’nin yerini alacağı kesin gibi görünüyor.

Karakin Haritası Nerede Geçiyor?

 Milyonlarca insanın severek oynadığı PUBG’nin yeni gözdesi Karakin kendisi ile yepyeni bir güncellemeyi de beraberin de getiriyor. Tahminler doğrultusun da harita Afrika veya Orta Doğu’da geçecek. Toprağın ve çöl sıcağının harita üzerinde çekici bir atmosfer yarattığı su götürmez bir gerçek. PUBG severleri heyecanlandıran bu harita için önceden bazı söylentiler ortaya atılmıştı. Sızıntılar haritanın bu güne kadar gelen haritalar arasında en küçük harita olacağı yönündeydi. Ve bunun yanında yepyeni Black Zone mekaniğini de oyun içerisinde görebileceğimiz konusunda kesin deliller sunuyordu. Black Zone mekaniği oyunun dışında kalan binaların ve yapıların saniyeler içerisinde yerle bir edecek. Kulağa çok heyecan verici geliyor. Binalardan kurşunların geçmesi, yapıların tahrip olması oyun içerisindeki metayı ne yönde değiştirecek merak konusu. Bildiğiniz üzere bu tarz yıkılabilir ortamları daha öncesinde Battlefield ve Rainbow Six Siege gibi oyunlarda görmüştük. Umarız PUBG tarafında gelen güncelleme olumlu bir geri dönüş alır.

PlaySultan

 Oyuna C4 Patlayıcı Eklenecek Mi?

 Karakin haritası çok farklı sahnelere de ev sahipliği yapacak. Bunlardan bir tanesi de C4 patlayıcı olabilir. Tahrip edilebilir yapıların eklenmesi ve Facebook üzerinden C4’ün oyuna ekleneceğini gösteren postun bir süre sonra kaldırılması bu iddiayı destekliyor. Gelecek güncelleme ile oyunun metası eskisinden çok daha farklı olacak.

 Sende PUBG heyecanına ortak olmak istemez misin? Hemen güvenilir ve en uygun fiyatlardan PlaySultan üzerinden 7/24 hizmet alabilirsin!