{{ $item.name }}

Ubisoft Ücretsiz Bir Oyun Duyurdu - Tom Clancy’s the Division: Heartland

Köklü bir seri olan Tom Clancy’s, yeni ücretsiz oyununu yayımcısı Ubisoft tarafından duyurdu. Tom Clancy’s the Division Heartland ne zaman çıkacak? Oyun bizlere ne sunacak ? Ubisoft, the Division markasını başka hangi ürünleriyle büyütmeye devam edecek?

Ubisoft Ücretsiz Bir Oyun Duyurdu - Tom Clancy’s the Division: Heartland

PlaySultan

Oldukça köklü bir geçmişi bulunan Tom Clancy’s serisi kendi markasını geliştirmeye devam ediyor. Günümüzde Tom Clancy's Rainbow Six: Siege en bilinen oyunu olsa da Siege öncesi dönemde Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas ve Tom Clancy's Rainbow Six 3 Gold ile sıkı FPS (First Person Shooter) severlerin 2000’li yılların başlarındaki favori oyunlarından biriydi.

Şimdilerde ise Tom Clancy’s the Division markası adı altında 2 oyunu bulunan yapım TPS (Third Person Shooter) severlerin yoğun ilgi gösterdiği bir oyun serisi haline geldi.

Yayıncı Ubisoft bu markayı muhtemelen daha büyük kitlelere de sunmak istiyor ki tamamen ücretsiz olan Tom Clancy’s the Division: Heartland’induyurusunu yaptı. Serinin önceki oyunlardan ayrı olan bu yapım PC, Xbox ve Playstation için çıkış yapacak.

Massive Entertainment tarafından geliştirilen ilk ve ikinci oyunun aksine Heartland, Red Storm Entertainment -2000’lerdeki oyunlarının geliştiricisi- tarafından geliştirilecek.


PlaySultan


Yukarıdaki görselden de anlaşılacağı üzere Ubisoft, the Division markasını büyütmeye ve genişletmeye devam edecek. İkinci oyuna yeni içerikler, Netflix filmi ve oyunun romanı gibi şeyler de önümüzdeki süreçte duyurulacaktır. Bunların da ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili malesef bilgi paylaşılmadı.

Neredeyse artık her büyük markanın böyle girişimlerde bulunduğunu görüyoruz. Belirli bir isme, görünürlüğe ve ulaşılabilirliğe erişen markaların çeşitli platformlarda boy göstermesi artık standart haline geldi. Bunun en önemli ayağı da oyunculara oynaması ücretsiz oyunlar sunmak. Bakalım bu kısım Ubisoft tarafından nasıl ele alınacak. Başarılı olabilecekler mi göreceğiz.

Sayısı giderek artan oynaması ücretsiz oyunların firmalara büyük bir getirisi var ki sürekli bu tarz oyunlar çıkmaya devam ediyor. Hem oyuncuların hem firmaların işine yarayan bu sistemi artık the Division markası adı altında da yakında göreceğiz.

Ne Zaman çıkacak?

Ubisoft, Tom Clancy’s the Division Heartland çıkış tarihi hakkında henüz bilgi paylaşılmadı. Tahminlere göre oyun önümüzdeki bir yıl içerisinde piyasaya sürülür.

Bunun gibi haberleri takip etmek için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın. Oyuna da buradan kayıt olabilirsiniz.