{{ $item.name }}

The Forest

PlaySultan

The Forest crafting sistemi yeterince anlaşılır, manzaralar muhteşem. Kaplumbağalar çok tatlı, tenis topuyla martı avlamak keyifli. Türü seven kaçırmasın

Tür: Survival, Korku
Yıl: 2014
Yayıncı: Electronic Arts, EA Sports

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

The Forest

The Forest'ın sürüm 1.0 versiyonu uzun uğraşlar sonunda piyasaya sürülmüştür. Endnight Games firması, oyunu desteklemeye ve geliştirmeye devam etmeyi planlasa da, nihayet uzun süredir beklenen son sürümüne ulaşılmıştır.

 Oyunun başlangıcı bir durum şeklinde karşımıza çıkıyor. Bir uçak kazası ile kullanıcı küçük bir ilk yardım ile uzak bir adada mahsur bırakılır. Bilincin yeniden kazanılmasının ardından uçak kabinine dağılmış alet ve gereçler bulunur. Yiyecek, içecek, ilaç ve güvenilir bir acil durum baltası bunların içerisindedir. Hayatta kalma el kitabıyla birlikte, hayatta kalma macerası başlar. Bu aletler, oyuncunun hayatta kalmasına yardımcı olacak araçlar olacaktır. Hayatta kalma şansını artırmak için, oyuncuya sunulan en değerli aracın ne olduğuna karar vermek oyuncunun algılarına kalır.

 The Forest Nasıl Oynanır?

 Hayatta kalma rehberi ve ilgili hazırlıklar the forest oyununda birincil kaynak olmaktadır. Envanter ekranı ile uğraşmaya ve bazı yaprakları bir kaplumbağa kabuğuna yapıştırarak bir ağaç sapıyla birleştirmeyi bir araya getirmeye değer bir oyundur. Orman eğlencesinin çoğu, etraftaki kaynakların kullanımlarını keşfetmekten gelir.

 Zayıf bir mızrak oluşturmak için iki çubuğu birbirine birleştirmek, küçük havuzlarda tatlı su balığı yakalamak için harikadır ve düzgün bir şekilde hedeflenebilirse bu mızrak daha büyük avlarda yardımcı olabilir. "Yükseltilmiş bir çubuk" yapılabilir. Bu ürün için kesinlikle daha iyi isimler de bulunabilir elbet. Yükseltilmiş çubuklar bir çubuk ve bir bez parçası ile birlikte üretilir. Harika bir meşale yaratır ve ayrıca savunma ağacından yeni çıkmış ağaç dalından daha fazla dayanıklılığa sahiptir.

 Halat, vahşi doğada etrafta yattığını bulmak zor olan nadir bir araçtır, ancak kumaş parçaları birleştirilirse, oyunda çok erken zamanda kendi ipinizi oluşturabilir, hazırlanmış balta ve hazırlanmış yaya erişilebilir.

 İlk Evi Yapmaya Çalışmak:

 Kıyı şeridinde ilk ev yapılıp, ormanın oyuncu için hazırladığı çok sayıda süprizi değerlendirebilir ve onların ortaya çıkmasını bekleyebilir. Ormanda, kabinin yanında böğürtlen toplarken, saldırganlar sessizce yaklaşabilir. Yeni başlayanlar için en iyi strateji doğrudan sahil şeridine doğru ilerlemektir. En sevilen yer, tüm ihtiyaçların karşılandığı karaya oturmuş yatın yanındaki sahildir. Çünkü burada sarf malzemeleri, güvenlik ve deniz kaplumbağaları mevcuttur. Deniz kaplumbağaları, her sabah kıyıya girer ve oyunculara kampta dinlenirken yiyecek tedarik edecek. Büyük ağaçlar genellikle çok uzakta değildir. Etrafın ağaç yoğunluğu, düşmandan savunma mekanizmasını sağlamlaştırır.

 Keşif Nasıl Yapılabilir?

 Düşmanlar görünmeye başladığında, evde kalmak ve yüzleşmekten kaçınmak cazip gelebilir. Sinir bozucu yamyamlar için, tuzaklarla çevrili daha büyük ve daha iyi bir yer inşa etmek caziptir, ancak oyunun en iyi kısımları kaçırılabilir. Bu basit ada, çoğu adanın altında gömülü olan bir dizi mağarada gömülü olan, birçok sırrı ortaya çıkarmaktadır. Mağaralar, zorlu ve gezinmesi zor, fakat gerçekten ödüllendirici alanlar içerir. Ortamdaki zamanı, sarf malzemelerini stoklamak ve yeni teçhizatın kilidini açmak için gereken zaman olarak değerlendirmek en iyisidir.

 En popüler yapı olmasa da, bir ev teknesi inşa ekmek tavsiye edilir. Ev teknesini inşa etmek ve evi değerli kılan tüm malzeme deposunu oluşturmak, biraz zaman alabilir. Ancak, minimum sarf malzemesi içeren birçok küçük malzemenin aksine, zamanı tam dolu bir seyahat üssüne dönüştürmek daha kolaydır.

 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 Sistem Gereksinimleri:

 İşlemci: 2.4 GHz Dual Core

 RAM :4 GB

 İşletim Sistemi: En düşük Windows 7

 Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8800GT or ATI Radeon HD 3850

 Ses Kartı: Gerekir

 Harddisk: 5GB

 Ekran Kartı Ram: 256 Mb

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}