{{ $item.name }}

Survivor Pass 3: Wild Card Konsol Çıktı

Survivor Pass 3: Wild Card Konsol Çıktı
Survivor Pass 3: Wild Card konsola çıkışının adına oyun yöneticileri yeni bir sürpriz hazırladıklarını duyurdular. Duyurularda hazırlanan bir takım görevlerin olduğunu ve bu görevlerin geçildiği takdirde ekran resminin alınmasının gerektiği söylendi.

Survivor Pass 3: Wild Card konsola çıkışının adına oyun yöneticileri yeni bir sürpriz hazırladıklarını duyurdular. Duyurularda hazırlanan bir takım görevlerin olduğunu ve bu görevlerin geçildiği takdirde ekran resminin alınmasının gerektiği söylendi. Görevi geçen herkesin ekran resmini Twitter adresi üzerinden ileterek 5 seviye eşya elde edebileceklerinin altını çizen yetkililer yeni dönemde farklı kazançlarında elde edileceğini söylediler. Yeni oyunun asıl kuralının ise gizli kalmak olduğu ve oyun sırasında yeteneklerinizi kullanmanız gerektiği belirtiliyor. Oyun sırasında ‘Gizli Ajan Topluluk Etkinliği’ kapsamında gizli kalarak vermeniz gereken bir görev olduğunu belirten yetkililer bu özel oranının Survivor Pass 3: Wild Card 'ın asıl konusundan çok farklı olduğunu da belirtiyorlar. Oyun sırasında 40 ayrı seçeneğin yer aldığı avantajlı adımlar bulunuyor. Özellikle de oyun sırasına emote kullanımı yapılabiliyor, düşman arabasının kaçılması gerekiyor veya küvet içerisinde saklanılması gibi stratejik adımlar kullanılabiliyor. Favori etkinlik finaline kadar bu adımların gerçekleştirilmesi gerektiği ve de bu etkinlik sonucunda yeni bir 5 seviyelik eşya elde edilmesi için ekran resminin alınmasının gerekli olduğu belirtiliyor.

PlaySultan

Katılım Oldukça Kolay Yapılıyor

Katılım işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılabilirken bilinmesi gereken asıl önemli konu 4 günlük bir sürecin olduğudur. 4 günlük bir süreç bulunuyor. Bu süreç içinde gerekli olan kayıt işlemelerinin yapılması gereklidir. Oyun kazanan kişilerin ekran resmi almalarının gerekliliğinin altını çizdiler. Bunun yanında bu ekran resmini #PUBGSecretAgent etiketi ile paylaşmalarının da gerekli olduğunu söylediler. Bunun aynı sıra hileli adımlar veya oyun sırasında oyun arkadaşının eşya ve materyallerini çalmanın yasak olduğu söyleniyor. Bunun yanı sıra oyun sırasında yaratıcı adımların atılması gerektiği fakat adımlar atılırken kesin olarak oyun kural ve esaslarına aykırı adımların atılmaması gerektiği açıklandı. Bu oyunun ayrıca sadece belirtilen alanlarda oynanacağı da açıklandı. Özellikle de Xbox ve PS4 için tasarlanmış olan bu oyunun farklı bir platformdan oynanamamasının gerekli olduğu söylendi. Yeni konsolun çıkışı ile hazırlanan bu yeni oyunun tüm içerikler güvencesi PUBG Corporation’a aittir. PlaySultan üzerinden PUBG UC ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.