{{ $item.name }}

Steam'de Bethesda Oyunlarında Bayram İndirimi Başladı

Bethesda’dan bayram müjdesi! Birçok Bethesda oyunlarında %70’e varan indirimler başladı. 16 Mayıs 2021 tarihine kadar sürecek olan bu indirimden faydalanabilmeniz için sizlere birçok oyun seçtiğimiz bu yazıyı kaçırmayın.

Steam'de Bethesda Oyunlarında Bayram İndirimi Başladı!

PlaySultan

Bethesda Türk oyuncularını sevindirmek için Steam’de en sevilen oyunlarında indirim başlattı. %70’e varan indirimlerden faydalanabilmeniz için sizin için kaçırılmaması gereken fırsatları listeledik. İndirime giren oyunlara bir göz atalım.

Doom Eternal %67 indirim ile 65,67 TL
PlaySultan
Doom serisinin son oyunun olan Doom Eternal önceki oyunlarından çok daha hızlı, akıcı ve vahşi bir oyun deneyimi sunuyor. Ortalama 15-20 saatlik tek kişilik senaryo modu süresi ile sizleri aksiyona doyuracak bir oyun.

Doom Eternal incelememiz okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fallout 4 %50 indirim ile 66,50 TL

PlaySultan

Fallout 4 aksiyon rol yapma oyunlarında son dönemin kaliteli oyunlarından biri. Evinize kapanıp, nükleer felaket sonrasında hayatta kalmaya çalışan karakterimizle bu dünyayı keşfe çıkmayı düşünüyorsanız kaçırmamanız gereken bir fırsat.

Dishonored %50 indirim ile 14,49 TL

PlaySultan

Arkane Studios tarafından geliştirilen oyun, piyasaya çıktığı 2012 senesinden sonra gizlilik-aksiyon oyunları arasında en beğenilen oyunlardan biri oldu. Steampunk bir evrende canlandırdığımız suikastçi Corvo ile bir intikam hikayesi içerisine düştüğümüz bu oyunda, ister gizlilik ister aksiyon kullanarak ilerlemeniz mümkün. Fakat bu karar oyunun ilerleyişine ve hikayesini önemli ölçüde değiştiriyor.

Prey %50 indirim ile 57,49 TL

PlaySultan

Arkane Studios tarafından geliştirilen oyun, mekaniksel olarak Dishonored’a çok benzemekle beraber çok farklı bir tecrübe sunuyor. Korku ile bilim-kurgu temasını birleştiren FPS oyunumuz pek kıymeti bilinmeyen bir cevher değerinde. Yayıncısı olan Bethesda’nın diğer oyunlarının yanında gölgede kalsa da son yıllarda çıkmış en farklı oyunlardan birisidir. Oyuna göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition %50 indirim ile 57,49 TL

PlaySultan

Special Edition, 2011 yılında çıkmış olan Skyrim’in ek paketleri eklenmiş ve cilalanmış versiyonudur. Eğer hala oynamayanlar kaldıysa kaçırılmaması gereken bir fırsat. Üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen hiç eskimeyen Skyrim oyun dünyasının unutulmaz efsane oyunlarından birisidir. 

Değerlendirmek İsteyebileceğiniz Diğer Fırsatlar

Çok fazla oyun indirime girdiği için sizlere kolaylık olması açısından en dikkat çeken fırsatlatı sizler için yukarıda listeledik. Yukarı oyunları halihazırda oynadıysanız aşağıdaki listeye de bir göz atmanızda fayda var.


 

Doom 3 %50 indirim ile 7,49 TL

Fallout New Vegas Ultimate %50 indirim ile 15,50 TL

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition %50 indirim ile 15,50 TL

Wolfenstein: The New Order %60 indirim ile 23,19 TL

Quake III Arena %50 indirim ile 15,50 TL

Rage %50 indirim ile 14,49 TL

Heretic + Hexen Collection %50 indirim ile 9,00 TL

Steam’deki Bethesda Bayram indirimleri 16 Mayıs 2021 Pazar 20:00’da sona erecek. İndirimdeki bütün oyunları görmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Bunun gibi indirimlerden haberdar olmak için PlaySultan’ı takipte kalın.

İndirimdeki oyunları satın almak ve Steam hesabına bakiye yüklemek için Steam Cüzdan kodu satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.