{{ $item.name }}

The Witcher® 3: Wild Hunt

PlaySultan

Kuzey krallıkları boyunca savaş sürerken, hayatınızın en büyük sözleşmesini alıyorsunuz, dünyanın şeklini değiştirebilecek canlı bir silah olan Kehanet Çocuğunu takip ediyorsunuz.

Tür: RYO
Yıl: 2015
Yayıncı: CD PROJEKT RED


Yayıncı: Bluehole Inc

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

The Witcher 3: Wild Hunt

Oyun yapımcılığı denince akla ilk gelen ülkelerden biri Polonya. Polonyalı oyun stüdyolarının başını çekenlerden biriyse The Witcher serisinin de yapımcısı olan CD Projekt Red. Witcher serisinin ilk oyunu 2007 senesinde karşımıza çıkmıştı. 2011 yılında devam oyunu olan serinin ikinci oyunuyla popülaritesini arttırdı. 2015 yılında çıkan The Witcher 3: Wild Hunt oyunuyla da zirve yaptı. Oyun çıktığı günden bugüne kadar türünün en iyi örneklerinden biri olmayı sürdürdü.

 The Wither 3 Wild Hunt‘ta 3 tane farklı ana senaryo karşımıza çıkıyor. Oyunda ki ana amacımız "Ciri'yi bulmak" olarak özetlenebilir. Oyunun başında karşımıza çıkan sinematikte, Yennefer'ı bir çatışmadan kaçarken görüyoruz. Sonrasında çıkan görüntülerle anlıyoruz ki, Geralt kaybolan büyük aşkı Yennefer'ı arıyor. Daha sonraki görüntülerde kendimizi Yennefer'ın yanında görüyoruz. Ne olduğunu anlamaya çalışırken farkediyoruz ki bunların hepsi bir rüyadan ibaret. Rüya bölümünde oyun içerisinde kullanacağımız dövüş mekanikleri bir eğitim turuyla bize sunuluyor. Geralt rüyasından uyandığında anda gerçek maceramız başlıyor.

 The Witcher 3: Wild Hunt'ta serinin ikinci oyununu oynayanların aşina olacakları bir sistem mevcut. Yine aynıThe Witcher 2'de olduğu gibi iksirler hazırlıyor, kılıçlarımızı yağlıyor ve meditasyon yapıp, savaşıyoruz. Geralt, ikinci oyunda kaybedilen yaratık avcısı ruhu bu oyunda tekrar kazanıyor. Bol bol yaratık avladığımız birçok ana ve yan görevler bizleri bekliyor.

 The Witcher 3: Wild Hunt Nasıl Oynanır?

 Oyunun girişinde, Witcher serisinin diğer oyunlarından alışık olduğumuz oldukça sade bir menü ile karşılaşıyoruz. Eğer ki Witcher 2'yi oynadıysanız bu menü sayesinde save dosyalarınızı upload ederek oyunun gidişatında küçük değişiklikler yapabilirsiniz. New Game seçeneğiyle ise toplamda 200 saati aşan oynanış süresiyle The Witcher 3: Wild Hunt serüveniniz başlamış oluyor.

 Oyunda simya sistemini geliştirilirken, crafting sistemi de unutulmamış. Yeni zırhlar ve silahlar yapmamızı sağlayan crafting sistemi, arayüzü ve derinleşen kombinasyonlarıyla oldukça kullanıcı bir formata dönüşmüş. Yani karşılaştığınız rakibinizi analiz ederek ve crafting sistemini iyi kullanarak oyunu zorlanmadan bitirmek mümkün.

 The Witcher 3 Wild Hunt oyununda 4 farklı zorluk seviyesi mevcut. Zorluk seviyeleri arasında belirgin farklar buluyor. Mesela 2. zorluk seviyesinde bulunan meditasyonla sağlık barını doldurma özelliği, 3. seviyede tamamen ortadan kaldırılmış. Bu durumda oyunu oldukça zorlaştırmış oluyor. Oyunda haritanın başından sonuna gitmek yaklaşık 40 dakika sürüyor.

 Bu sürede çok fazla yaratıkla karşılaşıyoruz. Bu yaratıklarla uğraşmadan geçebileceğiniz gibi hepsini liğme liğme de edebilirsiniz. Tabi önünüze çıkan her yaratığı kestiğinizde sağlık barınızı doldurmak için meditasyonla vakit kaybetmeniz gerekecek. Tam tersi hiçbir yaratığa dokunmadan geçerseniz, sağlık barınız dolu kalacak ancak görev dışı dövüşler yapmadığınız için seviyeniz artmayacaktır. Bu yüzden oyunun ilerleyen bölümlerinde zorlanabilirsiniz. Yaratıklar konusunda ikisiniz ortası bir strateji izlemeniz faydalı olacaktır.

 The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri Neler?

 Bu kadar gösterişli grafikler olunca insanın aklına da "Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı?" sorusu geliyor. Bilgisayarınız minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsa evet, kaldırır. Oyun için önerilen ve minimum sistem gereksinimleri ise şöyle:

 Minimum Sistem Gereksinimleri

 Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD Phenom II X4 940 işlemci

 NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

 6GB bellek

 40GB sabit disk alanı

 Windows 7 (64-bit) / Windows 8 (64-bit) işletim sistemi

 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 Intel Core i7 3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz işlemci

 NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290 ekran kartı

 8GB bellek

 40GB sabit disk alanı

 Windows 7 / Windows 8 (64-bit) işletim sistemi

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}