{{ $item.name }}

Steam'de Warhammer Oyunlarında Büyük İndirim Başladı!

Oyun dünyasının en geniş külliyatlarından birine sahip olan Warhammer oyunlarında oldukça güzel indirimler başladı. Gerçek zamanlı stratejiden, sıra tabanlı stratejiye ; aksiyon rol yapma oyunlarından Hack’n’Slash oyunlarına kadar çok farklı tarzlarda oyunlara sahip olan Warhammer serisinden kaçırılmaması gereken fırsatları sizler için derledik.

Steam'de Warhammer Oyunlarında Büyük İndirim Başladı!

PlaySultan

Köklü oyun serilerinden olan Warhammer serisi için Steam’de indirimler başladı. Warhammer temalı oyuna uygulanan indirimde öne çıkan fırsatlara beraber göz atalım.

Warhammer: Vermintide 2

PlaySultan

Yakın dövüş mekanikleri ile insanın ağzını sulandıran bir Hack’n’Slash oyunu. Eşli oynanırsa çok daha büyük keyif verecek olan Warhammer: Vermintide 2, ilk oyunun iyi yaptığı her şeyin üstüne koyarak çok daha iyi bir oyun ortaya koydu. Warhammer evreninde geçen bir oyun arıyorsanız ve hikayeye pek önem vermeyen bir oyuncuysanız kesinlikle göz atmalısınız.

Warhammer: Vermintide 2 %75 indirim ile 12,50 TL

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr

PlaySultan

Warhammer 40K evreninde geçen bir aksiyon rol yapma oyunu arıyorsanız kesinlikle satın alıp oynamanız gereken bir oyun. Uzun oynanış süresine sahip olsa da indirilebilir içerikleri ile ekstra uzun olan oynanış süresi ile fiyatının hakkını veriyor.

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr %75 indirim ile 37,25 TL

Necromunda: Hired Gun 

PlaySultanHızlı oynanışa sahip bir FPS oyunu arıyorsanız aradığınız oyun Necromunda: Hired Gun. Oldukça iddialı grafikleri ile de dikkat çeken oyun Warhammer 40K evreninin ne kadar iyi gözüktüğünü bizlere kanıtlıyor.

Necromunda: Hired Gun %15 indirim ile 161,50 TL

Total War: WARHAMMER II

PlaySultan

Gerçek zamanlı strateji ile sıra tabanlı strateji türünü birleştiren ve binlerce canavar ve birlikleri kontrol edebildiğimiz epik bir savaş oyunu. Total War serisi genel olarak tarihin çeşitli dönemlerinde geçen oyunlara sahip olsa da fantastik dünyalara kapılarını Warhammer ile açtı diyebiliriz. Türkçe arayüz ve altyazı seçenekleri ile de oynanabildiği için oyun keyfiniz maksimumda olacaktır.

Total War: WARHAMMER II %66 indirim ile 71,40 TL

Warhammer 40,000: Space Marine

PlaySultan

Ultramarines bölüğü üyesi bir Space Marine olan Yüzbaşı Titus’u kontrol ederek muhteşem bir TPS deneyimi sizleri bekliyor. Hem yakın dövüş hem de silahlı çatışmada vuruş hissi son derece tatmin edici. 

Warhammer 40,000: Space Marine %75 indirim ile 12,25 TL

Sizler için hazırladığımız oyunlar bu şekildeydi. İndirimlerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. İndirimlerin son tarihi 10 Haziran 2021

İndirimden faydalanmak ve Steam üzerinden oyun satın almak için Steam Cüzdan Kodunu PlaySultan güvencesi ile buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.