{{ $item.name }}

Steam'de Paradox Interactive Oyunlarında %80'e Varan İndirimler Başladı!

Gerçek zamanlı strateji, sıra tabanlı strateji; üs kurma, şehir inşa etme ve simülasyon oyunlarıyla bilinen Paradox Interactive oyunlarında indirimler başladı PlaySultan güvencesi ile Steam Cüzdan Kodlarınızı alın ve bu fırsatı kaçırmayın.

Steam'de Paradox Interactive Oyunlarında %80'e Varan İndirimler Başladı!

PlaySultan

Strateji oyunları sevenlerin gözde yayıncısı olan Paradox Interactive, Steam’deki favori oyunlarını kapsayan bir indirim başlattı. Bazı oyunlarını ise 24 Mayıs 2021’e kadar ücretsiz oynama imkanına da sahip olacaksınız. Oyunu ücretsiz bir şekilde deneyim ettikten sonra satın almak istediğinizde ise ilerlemeniz de kaybolmuyor. 

Kaçırılmaması gereken bazı oyunları sizler için listeledik:

Cities: Skylines

PlaySultan

En popüler şehir inşa etme oyunlarından biri olan Cities: Skylines, bomboş bir alandan koskocaman bir şehir kurmanıza imkan veren ve onu bir belediye başkanı gibi yönetmenizi sağlayan bir modern şehir kurma simülasyonudur.

Cities: Skylines %80 indirim ile 9,80 TL

24 Mayıs 2021’e kadar ücretsiz deneyebilirsiniz.

Prison Architect 

PlaySultan

Alışılmışın dışında bir konsept ile karşımıza çıkan bu oyun bir hapishane kurma oyunu. En azılı mahkumları hapishanenin içinde tutmaya çalışıp çeşitli zorluklarla mücadele edip en güvenli hapishaneyi oluşturmaya çalışıyoruz. Türkçe dil desteği de bulunan Prison Architect, oyunculara ilginç bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Prison Architect %75 indirim ile 12,50 TL

24 Mayıs 2021’e kadar ücretsiz deneyebilirsiniz.

Surviving Mars

PlaySultan

Mars’ta koloni kurmaya çalıştığımız bu oyunda bilinmeyen bir gezegenin çeşitli zorluklarına göğüs gerip kolonimizi hayatta tutmaya çalışıyoruz. Fütürist bir gelecekte geçen oyunumuz bir uzayda koloni simülasyonu.

Surviving Mars %75 indirim ile 12,50 TL

24 Mayıs 2021’e kadar ücretsiz deneyebilirsiniz.

Hearts of Iron IV: Cadet Edition

PlaySultan

2. Dünya Savaşı döneminde geçen oyunumuzda istediğimiz bir milleti seçip, yöneterek; tarihi oynayışımıza göre şekillendirip, değiştirebildiğimiz bu oyun Dünya Savaşları’na ilgisi ve merakı olan herkesi cezbedecektir.

Hearts of Iron IV: Cadet Edition %75 indirim ile 14,75 TL

Europa Universalis IV

PlaySultan

Oyunun zaman dilimi 1444 ila 1821 arasındadır ve oyunda yer alan dilediğiniz ülke ile istediğiniz zamanda başlayabilir ve oynayabilirsiniz. Tarih meraklıları için çok zengin bir dönem olan bu yıl aralığına ilgi duyuyorsanız kaçırmamanız gereken bir strateji oyunu. Sadece savaşmak ve fetih üzerine ilerlemeyen oyunun aynı zamanda derin bir ekonomi anlayışı da var.

Europa Universalis IV %80 indirim ile 11,80 TL

Belirtmekte fayda var ki bu oyunların tamamı çok fazla oyun saatine ve öğrenme sürecine ihtiyaç duyan oyunlar. Çok fazla da DLC (indirilebilir içerik) barındıran bu oyunların sadece standart versiyonlarından bahsettik. Eğer oyundan maksimum keyif almak istiyorsanız onlarca DLC’lerinin bulunduğu paketleri almanızı şiddetle tavsiye ederiz. İndirimlerin bitiş tarihi 24 Mayıs 2021.

Diğer indirimdeki oyunları ve oyunların ek paketlerinin tamamına göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir.

PlaySultan güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayınız.