{{ $item.name }}

Steam'de Açık Dünya Oyunlarında Büyük İndirim!

Steam’de Açık Dünya ve keşif temalı oyunlarda indirimler başladı. Pek çok oyunu kapsayan bu indirimlerden gözümüze çarpan, kaçırmamanız gereken fırsatları sizler için seçtik. Haberimize göz atın ve uygun fiyatlı oyunları indirim bitmeden kapın.

Steam'de Açık Dünya Oyunlarında Büyük İndirim!

PlaySultan

Steam yaz indirimlerine sayılı günler kala bizlerin cüzdanını boşaltacak yepyeni güzel bir indirim başladı. Pek çok farklı türdeki oyunlar indirime girse de genel konsept Açık Dünya oyunlarını ve keşif ağırlıklı oyunlara indirim uygulanmış.
Bu yazımızda sizlere kaçırmamanız gereken en iyi fırsatlardan bir liste hazırladık. Listemiz şu şekilde:

Cyberpunk 2077

PlaySultan

Olaylı çıkışının üstünden aylar geçti ve şu an çıkışındaki kötü yorumların aksine nispeten daha iyi yorumlar aldı. Eğer oyunun çıkışındaki faciadan dolayı oynamayı ertelediyseniz ve yamalanmasını beklediyseniz indirimli fiyatı ile oynamayı tekrardan düşünebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 1.22 yaması ile sorunlarını çözebildi mi?

Cyberpunk 2077 %20 indirim ile 199,20 TL 

Cyberpunk 2077 incelememiz için buraya tıklamanız yeterli.

Red Dead Redemption 2

PlaySultan

İlk oyunun aksine çok daha gerçekçi çok daha simülasyonumsu bir deneyim sunan Red Dead Redemption 2 büyük kitleler tarafından çokça sevildi. Oyunun dudak uçuklatan genişlikte dünyasını ve göz kamaştıran manzaralarını daha önce görmediğimiz gerçeklikte bir grafik kalitesi ile birleştirmişler. Kısacası Rockstar Games’in isminin hakkını veren bir oyun. 

Red Dead Redemption 2 %33 indirim ile 200,33 TL

Death Stranding

PlaySultan

Hideo Kojima’nın Metal Gear Solid serisinden sonraki ilk oyunu olan Death Stranding, kitleleri ikiye ayırdı. Kimileri çok sevip yeni şaheseri gözüyle baktılar, kimileri oyunu yeterince anlamadı ve nefret ile anmaya başladılar. Bir yürüme similasyonundan çok daha fazlası olan bu oyunda bir yerden bir yere kargo taşırken kendimizi daha önce hiç anlatılmamış bir hikaye ve hikaye sunumu ile karşı karşıyayız. Oyunu sevip sevmeyeceğinizi asla garanti edemeyiz fakat son yıllarda çıkmış büyük bütçeli en deneysel iş diyebiliriz.

Death Stranding %50 indirim ile 199,50 TL

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

PlaySultanEğer hala oynamayanlar kaldıysa diye listeye eklemekte fayda var. CD Projekt Red, Witcher 3 ile bizlere son 10-15 yıl içerisinde çıkmış en iyi aksiyon/rol yapma oyununu bizlere sunmuştu. DLC’lerinin ayrı bir oyun olacak kadar detaylı ve uzun olmasından ötürü tüm DLC’lerini içerisinde bulunduran Game of the Year Edition’ını almanızı şiddetle öneriyoruz. Oynanış süresini göz önüne aldığımız zaman çok da uygun bir fiyattan satılıyor. Bir şekilde hala bu oyunu oynamadıysanız gözünüz kapalı alabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition %80 indirim ile 14,99 TL 

Dying Light Enhanced Edition

PlaySultan

Harran’da geçen oyunda bir grup sığınmacı ile birlikte zombilere karşı hayatta kalmaya çalıştığımız bir Açık Dünya oyunu. Diğer zombi oyunlarından hariç Dying Light’ın en büyük özelliği, hızlı ve gerçekçi parkur mekanikleri. Zombilerle fiziksel temasa girmekten ziyade onlardan kaçıp, tırmanamayacakları yerlere tırmanıp, atlayamayacakları yerlere atlayıp kaçmaya çalıştığımız bir oyun. Böyle olmak zorunda da değil. Oyunun tatmin edici bir yakın dövüş sistemi de mevcut. Oynayış tarzınıza göre zombileri musluk borularuyla, sandalye bacakları ile dövebilir ya da estetik hareketler ile kaçabilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Dying Light Enhanced Edition %70 indirim ile 29,70 TL

Metro Exodus 

PlaySultan

Metro serisinin son oyunu olan Metro Exodus, önceki iki oyunun aksine bu sefer çok daha geniş alanlarda bize kıyamet sonrası bir Dünya’nın kapılarını açıyor. Yer altı metrolarından çıkıp açık alanlarda hayatta kalmaya çalıştığımız oyun atmosferi ile radyasyonu iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Gelişmiş grafikleri ve akıcı hikaye örgüsü ile kaçırılmaması gereken bir FPS oyunu.

Metro Exodus %70 indirim ile 74,70 TL 

Assassin's Creed Odyssey

PlaySultan

Assassin's Creed’in son çıkan reboot üçlemesinden ikincisi olan Odyssey, şu ana kadar çıkmış en iyi Assassin's Creed oyunlarından birisi. Müthiş görselleri ve epik manzaraları ile bizleri büyüleyen oyunun çok da sağlam bir dövüş mekaniği bulunuyor. İsterseniz gizli bir suikastçi, yenilmez bir yakın dövüş savaşçısı ya da düşmanları uzaktan avlayan bir avcı gibi oynayabilirsiniz. Her yeri Yunan Mitolojisi ile bezenmiş oyun sizleri uzun saatler başında tutacak ve hayranlık uyandıracak bir deneyim sunacak. Oyunun ek paketlerinin oyunun ana hikayesinden daha iyi olduğunun altını koyu bir çekilde çizmek isteriz. Eğer bütçeniz varsa oyunun tüm DLC’lerini içinde bulunduran paketini almanızı tavsiye ederiz.

Assassin's Creed Odyssey - Standard Edition %75 indirim ile 67,25 TL

Assassin's Creed Odyssey - Ultimate Edition %75 indirim ile 128,75 TL

Diğer indirimdeki oyunların tamamına göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir. İndirimlerin son tarihi 31 Mayıs 2021 20:00 olduğunu hatırlatalım ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini söyleyelim.

PlaySultan güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayınız.