{{ $item.name }}

Squad

PlaySultan

Bir Steam oyunu olan Squad, iletişim ve takım çalışması ile muharebe gerçekçiliğini yakalamayı hedefleyen 50 vs 50 kişilik çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyundur. Özellikleri ise araç bazlı kombine silah oyunu olması, büyük ölçekli ortamlar, üs inşası ve pozisyonunuza göre konuşabildiğiniz radyo.

Tür: FPS
Yıl: 2015
Yayıncı: Offworld Industries

 

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Squad

Oyun, iletişim ve öğretiyle savaş gerçekçiliğini yakalamayı amaçlayan, büyük ölçekli bir çevrimiçi ve çok oyunculu bir vur kazan oyunudur.

 Squad'taki savaş alanı, rakip takımlara karşı taktiksel bir savaş yürütmek için hem çevreyi hem de oyundaki varlıkları kullanan organize ekipler etrafında kuruludur. Rol organizasyonundan temel binaya ve araç mekaniğine kadar ekip çalışması, el altında bulunan araçların etkinliğini arttırır. Sezgisel konumsal ses ve navigasyon sistemleriyle desteklenen oyuncular, durumsal farkındalığı koruyabilecek ve başkalarıyla sorunsuz bir şekilde etkileşime girebileceklerdir. Rekabetçi, çok oyunculu atıcılar için Squad eşsiz olan bir dostluk kültürü kurmaya çalışır. Bu, birlikte çalışılabilen ve ekiple koordine olunan bir oyundur. Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular, genellikle yeni tanışılan kişiler olur.

 Oyun, 100 oyuncuya kadar destek verir. Bu geniş kapsam, oyuncuyu zorluklarla ve fırsatlarla dolu zengin bir savaş ortamına sokmaya yarar. Yeterli büyüklükteki takımlarla, bazı oyuncular savaş alanının tüm alanlarına eğlenceli ve zorlu bir oyun sağlamak için yeterli ön çizgi savaşçıları bırakırken destekleyici roller üstlenebilirler. Oyun sırasında alana çok çeşitli destek araçları ve uçaklar dahil edilir. Tanklar ve yakın destek helikopterleri, bir ekibin düşman hatlarına saldırılarına öncülük ederken, nakliye helikopterleri ve APC'ler çok ihtiyaç duyulan lojistik ve nakliye desteği sağlar.

 Squad'ın özünde, oyuncunun oyun oynamasına ve hedefleri tanımlamasına izin verme arzusu vardır. Komutanlara ve manga liderlerine savaş alanını, savunma ve taarruz tahkimatı inşa etmenin yanı sıra, savaş alanı planlama ve ek birleşik silah varlıklarının kontrolü yoluyla şekillendirme yeteneği de verilir. Savaş alanının organize kontrolü uygun şekilde desteklenmiş bir tedarik yapısı sağlar ve stratejik bir zafer kazanmanın önünü açar.

 Squad Nasıl Oynanır?

 Takım Seçimi:

 Oyuna katılım sağlandığında, sunucuda bulunan oyuncuya bağlı olarak, bir takıma otomatik olarak atama yapılır. Daha sonra takım seçimini tıklayarak takımlar değiştirilebilir. Ancak, oyuncu güç olarak dengesiz bir takımda olursa, otomatik olarak oyun, takımların dengesini değiştirir. Takımlar her zaman oyun sırasında bile değiştirilebilir.

 Oyunda Takım Yönetimi:

 Açılan ekranın "Takım" sekmesinde, mevcut bir kadroya katılmak veya yeni bir kadro oluşturma yapılabilir. Takımın adına bırakılan ok sembolüne tıklanırsa, takımın üye listesini daraltılabilir veya genişletilebilir.

 Mevcut bir kadroya katılmak için, "Katıl" düğmesine veya katılmak istenilen kadroya tıklanır. Takım zaten dolu ise (maksimum 9 üye), takıma katılım engellenir. Bir takımdan ayrılmak için, spawn ekranında "Ayrıl" düğmesine tıklanır. Bir takımdan ayrılma olduğu zaman, o oyundaki rol kaybedilir.

 Yeni bir ekip oluşturmak için "Takım Yarat" düğmesi tıklanır. Bu, otomatik olarak atanan bir takım adına yeni bir takım yaratacaktır. Birimi oluşturmadan önce, bu varsayılan ad düzenlenebilir. Kendi takım adı girilirse, kullanışlı bir ad seçilmeli. Bir takım oluşturduktan sonra, ad artık değiştirilemez. Bunun yerine yeni bir ad altında, yeni bir takım oluşturmak gerekir. Bir takım oluşturulduğunda, takım oluşturan kişi otomatik olarak "Takım Lideri" olur.

 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 Minimum oyun gereksinimleri:

 İşlemci: Intel Core i5-2500K CPU

 İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64)

 RAM :4 GB

 Ekran Kartı :Geforce GTX 570 veya AMD Radeon HD 7850

 Harddisk :18 GB

 Daha rahat ve konforlu oyun için gereksinimler:

 İşlemci: Intel Core i7 8700k CPU

 İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)

 RAM :16 GB RAM

 Ekran Kartı :Geforce GTX 1080 veya AMD Radeon R9 290

 Harddisk : 20 GB

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}