{{ $item.name }}

Rockstar'dan Büyük Jest

Rockstar'dan Büyük Jest
Büyük etkinlik 12 Şubat tarihine kadar sürecek. Henüz etkinlik hakkında bilgi sahibi değilseniz makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

GTA V Oyuncularına Müjdeli Haber!

 Bekli de gelmiş geçmiş açık dünya oyunları arasında en iyilerinden birisi olan Grand Theft Auto tarafından oyuncularına büyük jest geldi. Geçtiğimiz yıllardan bu yana popülerliğini daima koruyan oyunun yapımcı şirketi Rockstar Games tarafından gelen açıklamaya göre GTA V serisinin Online modu oyuncularının tamamına 1 milyon dolar para dağıtılacak. Bu kaçırılmayacak fırsattan yararlanmak isteyen oyuncuların 12 Şubat tarihine kadar oyuna giriş yapmaları gerekiyor.

 Senelerdir kendini ve grafiklerini yenileyerek gelişen oyunun Online versiyonunun çıkmasıyla birlikte bambaşka bir çağ başladı diyebiliriz. Arkadaşlarınızla aynı haritada GTA oynayabilmek birçoğumuzun çocukluk hayali idi. Bunu çok başarılı bir şekilde oyuncularına sunan Rockstar Games hız kesmeden yeni güncellemeler ile oyunseverleri heyecanlandırmaya ve mutlu etmeye devam ediyor. Ancak oyuncuların dikkat etmesi gereken husus GTA Online ile FiveM sunucularının ayrı modlar olduğu. Bahsedilen etkinlik sadece GTA Online oynanayan oyuncular için geçerli. FiveM oyuncuları kurulan özel serverlara giriş yaparak bu etkinliğe dahil olamıyorlar maalesef.

PlaySultan

 2013 yılından bu yana farklı modları ile karşımıza çıkan GTA V haliyle eski oyun kategorisinde yer alıyor. Birçok oyuncu ise merakla ve dört gözle Grand Theft Auto’nun GTA VI serisini bekliyor. Oyunun bu güne kadar yaptığı güncellemeler ve başarılarına bakılacak olursa bizleri fark yaratacak bir dünya bekliyor. Yapılan sızıntılara göre yeni gelecek GTA VI haritasının yanında GTA V haritası sadece bir çocuk parkı. Bunların çok iddialı sözler olduğunu biliyoruz ancak haberin doğruluk payı çok yüksek. Çünkü oyunda sadece bir değil iki şehirli sistem olacak ve bu haritada nasıl görevler yer alacak hayal dahi edemiyoruz.

 Henüz Grand Theft Auto V deneyimi yaşamadıysanız güvenilir ve en uygun fiyatlar PlaySultan’da 7/24 sizleri bekliyor.