{{ $item.name }}

Rocket League

PlaySultan

Rocket League Psyonix tarafından geliştirilen ve yayınlanan, arabalarla oynanan bir futbol oyunudur.

İlk piyasaya sürülme tarihi: 14 Şubat 2017
Geliştirici: Psyonix
Yayıncı: Psyonix
Tür: Spor
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, macOS, Linux

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Rocket League

Rocket League Psyonix firması tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanmıştır. Araç futbol video oyunudur ve amaç araçlarla dev bir topu kalelere atmaktır. Microsoft Windows ve PlayStation 4 için Temmuz 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Xbox One, Linux, macOS ve Nintendo Switch için daha sonra piyasaya sürülmüştür. Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki oyun modu mevcuttur.

 Oyunda iki takımın her biri için atanmış dört oyuncu bulunmaktadır ve rakiplerine gol atmak için roketle çalışan araçları kullanmaları gerekmektedir. Bu şekilde bir maç boyunca puan kazanılmaktadır. Roketli arabaların havada çarptığı kafeste futbol maçlarında bir çılgın adamın tuhaf sesleri gibi geliyor ama işe yarayacak kadar çılgınca olduğu ortaya çıkıyor.

 Rocket League oyununun hızlı ve akıcı oynanışı, nadiren kusursuz çalışan sunucular olmasına rağmen, çok iyi bir zaman diliminde birleşiyor. Ana modda iki takımı görsel olarak farklı fakat performans olarak aynı araçlara yerleştirir. Harika olan, oynayacağınız futbol oyunları hakkında hiçbir şey bilmenize gerek yoktur.

 Rocket League oyununun kalbi sınırsız hareket hissi içinde yaşıyor. Yerçekimi ve momentum yasalarının duvarlarda ve tavanda sürüş için renkli bir revizyon almasının ve gerçek dünyadaki sürücüyü sıvılaştıracak saçma hava yönünün değişmesinin kullanımı büyük ölçüde eğlencelidir. Ancak fantastik hareketi o kadar arızalı ve tatmin edici ki, basit bir dürtme ya da çarpma işlemi yapacağınız zaman kendinize frenleri pompalamanız ya da püf noktaları bırakmanız gerektiğini hatırlatmak zorunda kalacaksınız.

 Oyun Windows 7 ve üzerinde işletim sistemlerinde oynanabilmektedir. 2.5 GHz ve üzeri işlemciler için uygundur. En az 4 GB Ram kapasitesi gereklidir. Ekran kartı olarak NVIDIA GTX 660 ve ATI 7950 modelleri veya daha üst modelleri gerekmektedir. En az 7 GB boş disk kapasitesiyle beraber oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekmektedir.

 Oyundaki Kararlar

 Genel olarak, Rocket League dengeli bir çok oyunculu oyun alanı olmaya devam ediyor. Ücretsiz arabalar ve indirilebilir arabalar için ödenen geniş ürün yelpazesi arasındaki mekanik farklar göze çarpsa da, pek ilgili değillerdir. Elbette, bazı otomobiller biraz daha hızlı dönüyor, bazıları saygısızlık için daha iyi vuruş kutularına sahipler, ancak bu küçük farklar, sadece en yüksek rekabet seviyelerinde önemlidir.

 Ciddi oyuncular hızlandıracaklar, ancak satın alabileceğiniz ve kullanabileceğiniz markalarla ilişkili otomobillerin sürekli akması durumunda bile, sahada hala tamamen etkili oluyorsunuz. Bu arada, yüzlerce takas edilebilir kozmetik ürününün önbelleği büyümeye devam ediyor. Özelleştirilebilir hedef patlamalarından oyuncu afişlerine kadar her şeyle gerçekten göze çarpmanızı sağlayan sayısız kombinasyon vardır.

 Rocket League Oynanışı

 Rocket League’in zarif, neon kaplı görünümündeki parlaklık platforma göre değişir. Switch dışındaki her şeyde, PS4 Pro ve PC'de standart 1080p'den 4K'ya kadar çalışıyor. 4K ve HDR desteğinin yakında Xbox One X'e geldiği onaylandı. Psyonix bir ve iki saniyede bir saniyede 60 kare elde etmenizi sağlamak için çaba sarf ettiğinden, herhangi bir sürümde görsel olarak gerçekten yanlış gidemezsiniz. Ancak bu kare hızını korumak, elde taşınırken yaklaşık 526p ve sabitken 720p çözünürlükte ması gerekiyor.

 Düzgün boyutta bir TV'de oynandığında, hem oyun sırasında, hem de menülerdeki pek çok kaba, pürüzlü çizgiyi ve kenarı, arenalarda eksik görsel efektleri kolayca görebilirsiniz. Bununla birlikte, el tipi modda, nerede olursanız olun taşınabilir bir biçimde nerede olursanız olun, bir dizüstü bilgisayar ve bir kontrol cihazını taşımayı cehenneme çeviren Rocket League'i oynayabilmek inanılmaz derecede harika. Ancak taşınabilir moddaki küçük ekran, hassas olmayı zorlaştırıyor.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}