{{ $item.name }}

Riot Games Kış Şenlikleri Başlıyor!

Riot Games, eğlence ve ödüllerin bolca olacağı Kış Şenlikleri etkinliğini başlatıyor! Ayrıca bu etkinlikte olacak olan bir yarışmada, bir PlaySultan yayıncısı da yarışıyor! Bu etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.
                                             PlaySultan


Sevgili PlaySultan ailesi, oyun ve eğlence dolu bir ay geçirmeye hazır mıyız? Sevdiğiniz yayıncıları izleyebileceğiniz, izlerken de ödüller kazanabileceğiniz LoL, TFT ve VALORANT yayıncı turnuvaları ayrıca içinde gösteri maçlarını da barındıracak olan Riot Games'in Kış Şenlikleri başlıyor ! Bu uzun ve bilgilendirici makale üzerinden Kış Şenlikleri ile ilgili en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

                                                                        PlaySultan


LOL Ödüllü Oyuncu Turnuvası

16 - 17 Kasım tarihlerinde seyir zevki yüksek ve takip ettiğiniz yayıncıların kapışmalarına şahit olacağınız LoL ödüllü yayıncı turnuvası geliyor. Katılımcılar toplamda ₺35.000 ödül için kıran kırana mücadele verecek. Gizemli indirimler ve sürprizler sizleri bekliyor olacak! Ayrıca bu turnuvuda PlaySultan yayıncısı /Crystal de olacak!


PlaySultan Yayıncısı CRYSTAL' de Turnuvada Yarışacak

                                                       PlaySultan

League of Legends oyununun dünyadaki en iyi oyuncuları arasında olan ve aynı zamanda PlaySultan yayıncısı olan Crystal'de bu turnuvada yarışacak. Yayıncımıza bol şans diliyoruz.


En Uygun LOL RP İçin Buraya Tıklayın

En Uygun Valorant Points (VP) İçin Buraya Tıklayın