{{ $item.name }}

Red Dead Redemption 2 İncelemesi

Red Dead Redemption 2 hakkında bilgiler, Red Dead Redemption 2 en ucuz , Red Dead Redemption 2 satın al, Red Dead Redemption 2 fiyatı, Red Dead Redemption 2 pc fiyat, Red Dead Redemption 2 hakkında tüm bilgiler bu makalede sizlerle birlikte.

Red Dead Redemption 2 Hakkında Tüm Bilgiler

İlk çıkış tarihi 26 Ekim 2018 yılı olmasına rağmen oyunun asıl patlama noktası 2020 yılı oldu çünkü oyunun bilgisayar için olan versiyonu geçtiğimiz aylarda yayınlandı, yayınlayıcı firma aynı zamanda Grand Theft Auto oyununun yapımcısı olan Rockstar Games bu oyun üzerine sızdırılmaması için daha önce gördüklerimize nazaran ekstra çaba sarf etti ve oyun full haliyle tam olarak hala sızdırılamadı bu yüzden oyuncular bekleyişten yıldı ve korsandan vazgeçip orijinalini satın aldılar. Bu oyunda bizi ekstra gerçeklik, mükemmeler bir hikaye, efsane animasyonlar ve sahneye çok uyumlu müzikler bekliyor.

Red Dead Redemption 2 Hikayesi

Hikayemiz 12 yıl öncesinde geçiyor tarih olarak ise 19. yüzyılın sonları. Konumuz ilk oyundan 12 yıl öncesi ve yıllar önce olan Blackwater kasabasındaki başarısız soygun girişimi. Hikayede Dutch ve sağ kolu Arthur Morgan'ın başı beladan asla sıyrılmıyor ve sizin amacınız ise onları ve çeteyi korumak, tabi düşmanları etkisiz hale getirmeyide unutmayalım. Hikayede düşmanlarımız haricinde başka problemlerimizde olacak, bildiğiniz üzere Arthur Dutch'ın liderliğinden memnuniyetsiz ve bununla ilgili yolumuza bazı engeller çıkabilir.

Oyunun asıl hikayesinin yanı sıra Banka soygunları, bar kavgaları, vahşi hayvanlarla mücadele, avcılar ve balıkçılık gibi durumlara ayak uydurmak zorunda kalacaksınız. Oyunun geçtiği yıl 1899 olması dolayısıyla silahlarınız biraz güçsüz kalsada altı patlar sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaktır.

Gerçeklik

Bu oyunda bi öncekinden çok daha fazla gerçeklik ile karşılaşacaksınız. Karakteriniz tıraş olmalı, aç kalmamalı, berbere gitmeli, yıkanmalısınız. Gerektiği durumlarda tabancanızı geliştirmeli paslarından arındırmalısınız. Oyunun içerisinde ekstra olarak Poker, Five Finger Fillet ve masa oyunlarıda bulunuyor. Oyunda karşılaşacağınız detaylar çok kuvvetli olacak yani oyunu hemen bitirmeye değil oyunu bir film edasında izleyerek tadını çıkarma tarafında olmalısınız.

En Ucuz Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 sitemizde 299,00 TL karşılığında satışta. Buraya tıklayarak güvenilir, hızlı ve en uygun fiyatıyla Red Dead Redemption 2 satın alabilirsiniz.