{{ $item.name }}

Red Dead Redemption Yeni Mod Ekleniyor

RDM severleri için yüzleri güldüren bir güncelleme geliyor. Çok yakında oyuna 'Banka Soyma' modu eklenecek.

Red Dead Redemption 2 İçin 'Banka Soygunu' Geliyor!

 PC versiyonunun çıkmasının ardından oyun piyasasında taşları yerinden oynatan RDM 2 için Banka Soyma modu yolda.

Aynı zamanda Grand Theft Auto serisinin de yaratıcısı olan Rockstar Games tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Ancak yapılan sızıntılar ışığında oyunu hareketlendirecek güncelleme çok yakında gelecek gibi görünüyor. Gelecek olan banka soygunu

modu ile oyunu bitirmiş ve artık yapacak bir şeyin kalmadığını düşünen oyuncular için yepyeni bir macera olacağını söylemek yanlış

olmayacaktır.

Bütün Bankalar Soyulabilir Olacak Mı?

 Rockstar Games'in son dönemde yapılmış olan en popüler oyunların başında gelen RDM haritasında bildiğimiz üzere birçok banka var.

Ancak henüz yapımcı şirket tarafından konu ile ilgili kesin bir açıklama yapılmadığı için sizleri yanıltmak istemiyoruz. Ancak aldığımız bilgiler bütün bankaların soyulabilir olmayacağı yönünde. Sadece oyun içerisinde belirtilen bazı bankalar bu mod için aktif olacak. Ancak dediğimiz gibi gelen resmi açıklamadan sonra bu durum değişiklik gösterebilir. Mevcutta olan çoğu banka bu mod için kullanılabilir olacak.

Banka Soygunu Yapmanın Socuçları Nelerdir?

 Oyuna büyük hareket getirecek güncelleme sayesinde sadece para kazanmıyorsunuz. Bizce en çok aksiyonun döneceği kısım banka soygununun ardından yaşanacak senaryolar. Soygunun ardından doğal olarak siz bir suçlu statüsündesiniz. Yasalar gereğince isminiz Wanted listesinde yerini alacak. Anlayacağınız bankayı soyduktan sonra şehir içerisidne elinizi kolunuz sallayarak gezmeniz sizin için bazı tehlikeleride beraberinde getirebilir. Grand Theft Auto serisinde olduğu gibi komplike ve keyifli bir banka soygunu modu olurmu emin değiliz. Ancak  oyuncularına geçmiş tarihte muhteşem bir deneyim yaşatacığından şüphe yok.

Eğer siz de henüz Red Dead Redemption2 deneyimi yaşamadıysanız hemen güvenilir ve en uygun fiyatlar için PlaySultan üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.