{{ $item.name }}

Razer Silver Nedir? Razer Silver Ne İşe Yarar? Razer Silver Kasma Rehberi

Çok daha hızlı ve yüksek miktarda Razer Silver kazanmak için bu yazıyı sizler için hazırladık. Razer Silver ile Razer Gold'un farkı nedir? Razer Silver nasıl kazanılır? Razer Silver nasıl kullanılır? Razer Silver alma ve Razer Silver kasma hakkında detaylı bilgiler yazımızda.

Razer Silver Nedir? Razer Silver Ne İşe Yarar? Razer Silver Kasma Rehberi

PlaySultan

Razer Silver’ı anlatmaya başlamadan önce kısaca Razer Gold’un ne olduğundan biraz bahsedelim Razer Gold, tüm dünyada geçerli ve oyuncular için geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Razer Gold cüzdanınızla oyun ve oyun içi ürünleri özel fırsatlarla satın alabilirsiniz. Razer Silver ise tam bu sırada devreye giriyor. Razer Gold’larınızı harcadıkça Razer Silver kazanıyorsunuz. Razer Silver kazanmanın ilk ve en kolay yolu bu şekildedir. Harcamalarınızı Razer Gold üzerinden yaptığınızda Razer Silver biriktirirsiniz ve yeterli miktara ulaştığı zaman dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. 
 

Razer Gold E-pin TL, PlaySultan'dan Nasıl Satın Alınır?


Peki Razer Gold haricinde Razer Silver kazanma yolları nelerdir? Sizler için hazırladığımız bu rehber niteliğindeki yazı ile çok daha kolay bir şekilde Razer Silver kazanabilirsiniz.

Cep Telefonunuza Razer Cortex Games İndirin
PlaySultan

Cortex Games, oyun içi çeşitli başarımlar kazanarak ve günlük görevler yaparak Razer Silver kazanabileceğiniz bir uygulama. Bu uygulama üzerinden oynadığınız belirli oyunlardaki görevleri tamamlayıp Razer Silver kazanmanız mümkün. Şimdi bu görevlere yakından bakalım.

Günlük Ganimet

En basit Razer Silver kazanma yöntemidir. Her gün uygulamaya girip 10 Razer Silver alıp çıkabilirsiniz. Arka arkaya her gün günlük ganimeti aldığınızda belirli günler +25 fazladan Silver kazandığınız için her gün girmekte fayda var.

Paid to Play Oyunları İndirip Oynayın

Her gün yenilenen Paid to Play oyunları indirip uygulama üzerinden açıp 3 dakika kesintisiz oynadıktan sonra 25 Razer Silver kazanıyorsunuz. Her gün 2 oyun için geçerli oluyor ve toplamda 50 Silver’ı 6 dakikadan biraz fazla bir sürede kazanabiliyorsunuz. Her gün günlük ganimeti aldıktan sonra 2 oyunu indirip üçer dakika oynamanızı tavsie ederiz. Razer Silver kasmak için en iyi yöntemlerden birisidir.

Offerwall’daki Oyunlardaki başarımları kazanın

Geldik en büyük vurgunu yapacağımız yere. Oyun oynayarak Razer Silver kazanmak için bakmanız gereken yer burası. İlgili oyunlardaki başarımları kazandığınızda belirtilen miktardaki Razer Silver’lar hesabınıza yansıyacaktır. Ne kadar zorlu görevleri yaparsanız o kadar çok Silver kazanırsınız.

PlaySultan

Son olarak da girişte bahsettiğimiz gibi Razer Gold’larınızı harcayın

En hızlı ve yüksek miktarda Razer Silver kazanmanın yolu Razer Gold’larınızı harcamaktır. Razer Gold’un sitesinden satın alabileceğiniz şeylere göz gezdirin ve alım yapacağınız ürünleri Razer Gold ile satın alın ki doğrudan Razer Silver kazanın. 

PlaySultan güvencesi ile indirimli Razer Gold E-pin satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir