{{ $item.name }}

Razer Gold E-pin TL, PlaySultan'dan Nasıl Satın Alınır?

Razer Gold ne işe yarar? Razer Gold, tüm dünyada geçerli ve oyuncular için geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Razer Gold cüzdanınızla oyun ve oyun içi ürünleri özel fırsatlarla satın alabilirsiniz. Razer Gold E-pinlerinizi PlaySultan güvencesi ile satın almanız için sizlere bu makaleyi hazırladık. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Razer Gold E-pin TL, PlaySultan'dan Nasıl Satın Alınır?

PlaySultan

Öncelikle buraya tıklayarak Razer Gold E-pinsayfasına gidin ve Sepete Ekle seçeneğine tıklayın.

Sonra açılan ekrandan Sepete Git seçeneğine tıklayın ya da Tamam seçeneğine bastıktan sonra sağ üst köşede kullanıcı adınız ile bakiyeniz arasındaki sepet işaretine tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz.

PlaySultan

PlaySultan

Sepetinize girdikten sonra aşağıdaki Alışverişi Tamamla seçeneğine tıklayın.
PlaySultan
Kredi Kartı ile Ödeme Yapmak İçin:

 

Açılan sekmedeki Kart üzerindeki ad, soyad; kart numarası, kart son kullanma tarihi ve kartın arkasında yer alan CVV güvenlik kodunu eksiksiz bir şekilde yazın.

PlaySultan
Kredi Kartı bilgilerinizi yazdıktan sonra Ödeme Yap seçeneğine tıklayın.

 

Havale / EFT ile Ödeme Yapmak İçin:

Öncelikle açılan sekmedeki sol tarafta yer alan banka bilgilerini kullanarak ödemenizi gerçekleştirin. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra sağ taraftaki bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurup Ödemeyi Bildir seçeneğine tıklayın.

PlaySultan

(BURADA GÖSTERİLEN HESAP BİLGİLERİ TEMSİLİDİR. SEÇECEĞİNİZ BANKAYA GÖRE NUMARALAR DEĞİŞECEKTİR.)

Kredi Kartı yada Havale / EFT ile Ödeme Yaptıktan Sonra:

Sağ üst tarafta kullanıcı adınıza tıkladığınızda açılan pencereden Siparişlerim sekmesine tıklayın. 

PlaySultan

Bir süre sonra burada kodunuz gözükecektir. Ekibimiz sizin için 7/24 hizmet verdiği için kısa sürede kodunuz eklenecektir. Eklendikten sonra kodunuzu https://gold.razer.com/ üzerinden Razer Gold hesabınıza tanımlamanız gerekir.

Razer Gold Hesabıma E-pin’i Nasıl Tanımlarım?

https://gold.razer.com/ adresine gidin ve eğer üyeliğiniz yoksa üyelik oluştutup giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta yazan Yükleme Yap yazısına tıklayın.

PlaySultan

Eğer daha önce Razer Gold Cüzdanı oluşturmadıysanız aşağıdaki gibi bir uyarı gelecek. Onaylayıp oluşturun. Daha öncesinde oluşturduysanız bu uyarı çıkmayacaktır.

PlaySultan

Açılan ödeme yöntemi seçme ekranından Razer Gold PIN’i seçin ve sitemiz üzerinden aldığınız kodu aşağıdaki boşluğa yazın.

PlaySultan

Kodu yanlış girmemek için kopyalayıp yapıştırmanızı tavsiye ederiz. Kodu yazdıktan sonra İleri yazısına tıklayın ve işlem tamamdır. Dilediğiniz oyunu ya da oyun içi eşyayı bakiyenizi kullanarak Razer Gold üzerinden satın alabilirsiniz.

Sizler için PlaySultan güvencesi ile nasıl Razer Gold E-pin TL satın alabileceğiniz hakkında bilgiler verdik. Mobile Legends, PUBG Mobile, Zula gibi oyunlarda, oyun içi para satın almak için kullanabileceğiniz Razer Gold E-pinlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Razer Gold E-pin TL satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.