{{ $item.name }}

  Oyun Hakkında

  Bilgisayar oyunları çağımızın vazgeçilmez eğlencesi haline gelmiştir. Şehrin stresinden kaçmak isteyen insanların birçoğu bu bilgisayar oyunları ile stres atar ve rahatlarlar. Öfkelerini bu oyunlar aracılığı boşaltan insanlar çevresine ve kendisine olan öfkelerinden bir nebze de olsa kurtulmuş olurlar.

   Detayları görme ve analitik düşünme yetisi kazırlar. Bu oyunlar arasında en sevilenler ise shooter (FPS) oyunlar her zaman birinci sıradaki yerini almıştır. Bunun nedeni shooter (FPS) oyunlarda oyucu karakterini kendisi yönetir, giydirir güçlendirir ve ona gerçek bir karekter kazandırır. Bu tarz oyunlardan biri olan 2011 yılında piyasaya sürülmüş Rage oyunun devamı niteliğinde ki Rage 2 2019’un Mayıs ayında kullanıcılarıyla buluştu.

  Rage 2 Nasıl Bir Oyun?

   Rage 2 bir birinci şahıs bir shooter (FPS) video oyunudur. Avalanche Studios ve id Software ile birlikte geliştirilmiştir ve Bethesda Softworks tarafından tüm dünyaya yayınlanmıştır. 2011 de yayınlanan Rage oyununun devamı niteliğindedir. 14 Mayıs 2019’da 2019'da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One uyumluluğu ile piyasaya sürülmüştür. 2019’un en beğenilen oyunları arasında yer alacağı tahmin edilen Rage 2 oyun kontrolleri ve grafikleriyle herkesi kendine hayran bırakacak gibi gözüküyor.

  Rage 2 Nasıl Oynanır?

   Rage 2 oyununda oyuncular ismi Walker olan bir korucuyu kontrol ederler. Oyuncular Walker’in cinsiyetini yeteneklerini veya giyimini kendileri belirlerler. Walker bir çok ateşli ve ateşsiz silahı rahatça kullanabilir. Oyuncular Walker'in bazı becerilerini Nanotrite bazlı güçlerle geliştirebilirler. Oyunda farklı modlar vardır. Örnek vermek gerekirse Walker’in silahlarının gücünün arttığı, düşmanların ise fazladan enerjilerinin harcandığı moda Overdrive mod ismi verilmiştir. Bunların yanı sıra Rage 2; tır, kamyonet arabaların da içinde bulunduğu araç savaşlarını da içerisinde barındırıyor. Oyuncu bu araçları kullanarak savaşlara girebiliyor.

   Oyunun Hikayesi

   Rage 2 oyuncuları, Asteroid 99942 Apophis tarafından vurulmasından sonra tehlikeli mutantların ve canavarların bulunduğu dünyada hayatta kalmaya çalışan son korucu Walker’i kontrol eder. İnsanların çoğu ölmüştür. Kalan insanlar ise kendilerine yeni yerleşim yerleri bulmuşlardır. Buralara çorak araziler ismini vermişlerdir. Kendilerini otorite diye isimlendiren bir grup yeni askeri güç olmuştur ve diktatörlüğünü ilan etmiştir. Walker hem mutantlardan korunmaya hem de Otorite'nin baskılarına karşı dik durmaya çalışır.

   Walker'ın yaşadığı ev büyük fırtınaya uğrar ve Walker maceralara atılır. Çorak toprakları gezer daha sonra Walker, 3 farklı güç figüründen bir görevi kabul eder. Onlara geri dönerler ve daha sonra her bir güç figürünü 5. seviyeye getirmek için israf arazisinde yan görevler yapmak zorunda kalırlar. Daha sonra Walker, her bir güç figürü için ek bir görev yapmak zorundadır ve bir kez yapıldıktan sonra üssü bir tankta depolayıp öldürürler. Walker yaralanır, ancak düşman üssü patladığında oyunun başından itibaren arkadaşları tarafından kurtarılır.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Rage 2 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  •  İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ya da Windows 10 işletim sistemi (64 Bit Zorunlu).
  •  İşlemci: Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X işlemci.
  •  Ram: 8 GB
  •  Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 veya AMD R9 280 ekran kartı
  •  Depolama Alanı: 50 GB boş alan.

   Rage 2 Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  •  İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ya da Windows 10 işletim sistemi (64 Bit Zorunlu).
  •  İşlemci: Intel Core i7-4770 veya AMD Ryzen 5 1600X işlemci.
  •  Ram: 8 GB
  •  Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 veya AMD Vega 56
  •  Depolama Alanı: 50 GB boş alan.