{{ $item.name }}

Raft

PlaySultan

Raft sizi ve arkadaşlarınızı destansı bir okyanus macerasına atar! Yalnız ya da birlikte, oyuncular uçsuz bucaksız bir denizde hayatta kalmak için savaşırlar! Enkazları toplayın, resifleri temizleyin ve kendi yüzen evinizi inşa edin, ama insan yiyen köpekbalıklarına karşı dikkatli olun!

Tür: Survival, Craft
Yıl: 2018
Yayıncı: 
Axolot Games

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Raft

23.05.2018 tarihinde çıkış yapan Raft oyunu popüler bir hayatta kalma oyunudur. 363 MB boyuta sahip olan oyuna dört karelik bir sandal içinde ve bir denizin ortasında başlıyorsunuz. Oyunda tek başınızasınız ve denizin ortasında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunda hayatta kalmak için en temel ihtiyaç aynı gerçek hayatta olduğu gibi su ve yiyecek bulmak.

 Raft Nasıl Bir Oyun?

 Oyunda karşı yönden tek bir yönde belirli maddeler size doğru geliyor. Örnek olarak tahta, plastik, fıçı ve benzeri gibi maddeler. Olabildiğince tahta toplamanız gerekiyor çünkü tahta oyunda çok önemli bir yere sahip. Oyunda ayrıca köpek balıkları bulunuyor. Köpek balıkları belirli zaman aralıklarıyla sandalınıza saldırıyor. Eğer engellemez isseniz zamanla sandalınız yok olur.

 Bu durumda sandaldan düşüp oyun sizin için sonlanmış olur. Köpek balıklarını saldırılarından kurtulmak için mızrak yapmanız gerekiyor. Öncelikli olarak mızrak, su arıtma, yiyecekleri pişirmek için gerekli olan ateş yakmak. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız bu konulara öncelik verin. Ayrıca oyunda belli uzaklıklarda çıkan adalar oluyor. Bu adalarda durmanızı ihtiyaçlarınızı giderme adına yararlı olacağı için buralarda durmanız tavsiye edilir.

 Raft Nasıl Oynanır?

 Raft oyunun başında 2x2 birimlik bir salda oyuna başlıyorsunuz. Ve sürekli çevrenizde dolanan bir köpek balığı sizi rahatsız ediyor. Bu köpek balığı salınızdan bir parça koparmak amacıyla salınızın kenarını ısırmak için etrafınızda dolanıp duruyor. Oyun boyu peşimizi bırakmayan bu köpek balığından keyif almak istiyorsanız kendisine bir isim koyabilirsiniz.

 Elinizde bir adet kanca ve bu kanca yardımıyla çevrede yüzen plastik, yaprak, tahta parçalarını toplamanız gerekiyor. Bunları kendinize çekiyorsunuz ve buradan elde ettiğiniz materyaller hayati önem taşıyor. Bunlardan elde ettiğiniz malzemeler ile:

 Öncelikle salınızı genişletebiliyor ve salınıza yelken, rüzgarın yönünü gösteren bir adet bayrak, su arıtıcısı, mangal ve sandık ve benzeri eşyaları ekleyebiliyorsunuz.

 Yine topladığınız bu malzemeler ile olta, balta ve rüzgar olmadığı zamanlarda ilerlemek için kürek "craft" edebiliyorsunuz. Kullandığınız eşyaların belli bir kullanım süresi oluyor ve belli bir kullanımdan sonra kırılarak kullanılamaz hale geliyor.

 Yaptığınız bu güncellemeler sayesinde salınızı genişletebiliyorsunuz. Kat çıkabiliyor ve içinde tarım yapabiliyorsunuz. Tarım ve balıkçılık sizin açlıktan ölmenizi engelleyecek en önemli faaliyetler arasında yer alıyor. Oyunda sizden başka yüzen boş ve terkedilmiş sallar ve adacıklar da bulunuyor. Sal ile ilerlerken karşınıza çıkan adalardan elde ettiğiniz ağaç tohumları ile kendi salınızda ağaç yetiştirebiliyorsunuz.

 Eğer hayatta kalmayı başarıp kendinizi daha fazla geliştirebilirseniz, salınıza motor da yapabilirsiniz. Ayrıca kendinize dalış için gerekli malzemeleri yapıp derinleri keşfe çıkabilirsiniz. Özetlemek gerekirse hayatta kalma oyunu sevenlerin çok sevdiği oyun yeni başlayanlar için de heyecan verici keşifler ile sevilmeyi başarıyor.

 Sistem Gereksinimleri Neler?

 Raft Minimum Sistem Gereksinimleri

 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirmektedir

 İşletim Sistemi: Windows 7 veya sonra çıkan bir sürüm

 İşlemci: 2.6 GHz çift çekirdekli bir işlemci veya daha ilerisi

 Bellek: 4 GB RAM

 Ekran Kartı: GeForce GTX 500 serisi veya daha üst bir modeli

 DirectX: Sürüm 11

 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

 Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

 Raft Önerilen Sistem Gereksinimleri

 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

 İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha güncel bir sürüm

 İşlemci: Intel Core i5 2.6 GHz çift çekirdekli bir işlemci veya dahaüst bir modeli

 Bellek: 8 GB RAM

 Ekran Kartı: GeForce GTX 700 serisi veya daha üst bir modeli

 DirectX: Sürüm 11

 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

 Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}