{{ $item.name }}

PUBG UC Satın Alma Yöntemleri Nelerdir? PUBG UC Satın Al

PUBG son yıllarda en çok rağbet gören oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle Çin en büyük pazar olarak görülüyor. Bunun yanı sıra ülkemizde de PUBG oynayanların sayısı küçümsenmeyecek kadar çok sayıda.

PUBG son yıllarda en çok rağbet gören oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle Çin en büyük pazar olarak görülüyor. Bunun yanı sıra ülkemizde de PUBG oynayanların sayısı küçümsenmeyecek kadar çok sayıda. Üstelik bu oyun sadece erkekler değil kadınlar tarafından da oldukça ilgi görüyor. PUBG'de çeşitli ürünler satın almak için PUBG UC parasına ihtiyaç duyuluyor. Bizler PlaySultan olarak indirimli ve daha rakiplerimizden daha uygun fiyata UC satışı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin beğendikleri parçaları alması için onları en uygun fiyata satış sağlıyoruz. UC'nin sayısına göre fiyat değişikleri yaşanıyor. Ancak en uygun ürünler sitemizde PUBG sevenler ile buluşturuyoruz.

UC Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle sitemize giriş yapılması gerekiyor. Daha sonrasında ana sayfada yer alan indirimler kısmından ya da arama butonu aracılığı ile kampanyalara ulaşabilirsiniz. İstenilen ürünü kutucuğun altında yer alan market sepeti figürüne tıklayarak sepete atabilir daha sonrasında da alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak sitemiz üzerinden alışveriş yapabilmek için üyelik gerekmiyor, ister üye olup iste de üye olmadan devam edebiliyor. Sonrasında da sırayla istenilen bilgiler girilerek satın alma işlemi tamamlanmış oluyor.

PlaySultan

Playsultan Ödeme Yöntemleri

Sitemiz en tanınan bankalar ile anlaşmalıdır. Ziraat, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası ve daha birçok banka ile masrafsız ve 7 gün 24 saat ödeme yapılabiliyor. Her bir banka için Hesap ve IBAN numaramız bulunuyor. Ücretler online bir şekilde de ödeniyor. Bunun haricinde ödeme ile ilgili her türlü sorun sitemiz üzerinde bulunan iletişim kısmı doldurularak ya da mail ve telefon yardımıyla anında gideriliyor.

UC İle Neler Satın Alınıyor?

UC'ler ile oyunda beğenilen kıyafetler, kaplamalı silahlar ve tavalar, farklı desende paraşütler kısacası oyunda kullanılan her türlü ürün satın alınıyor. Bunun yanı sıra belirli aralıklarla oyuna çeşitli konseptler geliyor. Örneğin; Godzila, bahar teması, kış teması gibi bu konseptlerde de çeşitli çark çevirme ve ürün kazanma oyunları oluyor. Bunları da UC ile çevirebiliyor ve kimsede olmayan ürünler kazanılabiliyor. PlaySultan sitemiz üzerinden PUBG UC satın alabilirsiniz.