{{ $item.name }}

PUBG PlayerUnknown's Battleground

PlaySultan

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Ucuz pubg fiyatları satın al, milyonlarca oyuncunun arasına katıl.

Tür: Battle Royale Games
Yıl: 2017
Yayıncı: Bluehole Inc

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Tasarım konusunda çığır aşmış oyunlardan bir tanesi olmasının yanı sıra eğlence yönü ile son derece etkili. İster tek başınıza ister takım olarak oynayabileceğiniz bir oyun türü olması da oldukça güzel. Oyunun belirleyiciliğini belirleyen etkenlerden birisi olayların adada geçmesidir. PUBG Playerunknown’s Battleground oyununa 100 civarı oyuncu dahil olmakla birlikte bu sayı değişkenlikte gösterebilir. Oyunun başlangıcında adaya uçak ile bırakılan oyuncular paraşüt ile inmektedirler. Ada şartlarının gerektirdiği şekilde yol bulmak zorundadırlar. Çok yaşta insana hitap etmesinden dolayı oyun içerisinde farklı yaşlarda insanları da görebilirsiniz. Online oyunların ne kadar keyifli olduğunu birçok kişi bildiği için PUBG oyuncularını da bu yönde ciddi etkileşim görülebilmektedir. Büyük organizasyonlara sahne olan oyunda uluslararası turnuvalar birçok oyuncuyu heyecanlandırmaktadır. Muhteşem maçların çıktığı oyunda bir anda büyüye kapılıp uzun süre oyunun içinden çıkamayabilirsiniz. Bu denli etkiye sahip olması da yeni oyuncuları daha çok çekmektedir.

PUBG Playerunknown’s Battleground Kuralları

Başlangıç olarak uçakla indiğiniz adada herkes istediği şekilde takılabilmektedir. Herhangi bir oyuncuya bağlı kalmadan kendi kararlarınızı kendiniz verebilirsiniz. Adada bolca puan toplamanız sizi sandıklara götürecektir. Sandıklarda çeşitli ödüller olması ve bu ödüllerin sizin ilerlemenize etki etmesi için puan toplamaya özen gösterin. PUGB oyun içerisinde süreklilik gerektiren türde olmasından dolayı da puanlamayı da iyi takip etmek gerekir. Sizden istenen görevleri doğru ve hızlı şekilde yerine getirerek iyi bir oyuncu profiline sahip olabilirsiniz. Harita belirleme konusunda her oyuncunun farklı güzergahı vardır. İniş esnasında da bu haritaya göre belirlenen noktaya inilme işlemi yapılarak devam edilmektedir. Playerunknown’s Battleground görüntü kalitesi yönü ile de size muhteşem etkiyi de göstererek sizi oyun içerisinde doğru yöne sevk ettirmektedir. Sürekli olarak yeni üyelere ulaşan oyunda başarılı performans için pratik olmanız çok iyi olacaktır.

PUBG Playerunknown’s Battleground Adasında Neler Var?

Hiçbir dosta ya da arkadaşa sahip olmadığınız için adadaki tüm oyuncular sizin rakibiniz konumundadır. Hızlı hareket ederek güçlü konuma gelmeniz ve silahlarınızın etkili olması gerekir. Ayrıca zırhınızda ne kadar güçlü olursa o kadar uzun süre hayatta kalırsınız. Adada bulunan evlere girişlerde ve çıkışlarda çok dikkat etmeniz gerekir. Dikkat etmezseniz aniden ölme ihtimalinizi yüksek olur. Genellikle tuzakları ev giriş ve çıkışlarına kurdukları için kısa sürede oyunu kaybedebilirsiniz. Ayrıca ada içerisinde hızınızı olumsuz yönde etkileyecek gazın bulunduğunu da unutmayın. PUBG Playerunknown’s Battleground oyunu içerisinde yürüme ve koşmanın yanı sıra birçok farklı araçta bulunmaktadır. Tekne motosiklet ve araba gibi ulaşım için kullanabileceğiniz araçlar mevcuttur. Ölmemeye dikkat etmenizin yanı sıra rakip öldürmeye de odaklanmalısınız. Bunları yaparken de hızlı olmanız size birçok konuda avantaj sağlayacaktır. Seviyeniz yükseldikçe size sunulan fırsatlarda o derece büyümektedir. Bu sayede daha fazla rakip öldürerek adanın hakimi siz olabilirsiniz.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}