{{ $item.name }}

PUBG New State Kapalı Alfa Tarihi Belli Oldu

Oyun dünyasını sallayan, Battle Royal çılgınlığının en büyük temsilcisi olan PUBG'nin yeni oyunu PUBG New State Kapalı Alfa Tarihini duyurdu. PUBG New State Kapalı Alfa ne zaman başlayacak? PUBG New State Kapalı Alfa ne zaman çıkacak? PUBG New State Kapalı Alfa kayıt olma gibi tüm sorularınızın cevabı bu haberimizde.

PUBG New State Kapalı Alfa Tarihi Belli Oldu

PlaySultan

PUBG Mobile ile telefonlardaki Battle Royal oyun pazarını domine eden PUBG markası, türe yeni bir soluk getirmek adına yeni oyunu PUBG New State için Kapalı Alfa tarihini duyurdu.

Hiç bilmeyenler için PUBG New State’den bahsedelim. 2051 yılında, fütüristik bir gelecekte geçen oyunumuz yepyeni bir haritada yenilenmiş oynanışı ile biz oyuncuların beğenisine sunulmaya hazırlanan yeni bir PUBG oyunu. Halihazırda PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite ile milyonlarca oyuncuyu kendisine bağlamayı başarmıştı. Şimdi ise yeni ve farklı bir oynanış ile telefonlardaki Battle Royal deneyimini geliştirmeye çalışıyorlar.

Yayıncı Krafton, Kapalı Alfa testlerinin başlayacağını bir video ile duyurdu. Videoya buradan ulaşabilirsiniz. Sadece Android cihazlar üzerinde Amerika Birleşik Devletleri’nde açılacak olan bu Kapalı Alfa süreci boyunca oyuncuların geri bildirimleri ile birlikte oyunun geliştirilip cilalanacağı belirtilmiş. İleride de daha büyük kitlelere de oyununu oynatmak istediğini belirten Krafton, iOS ön kayıtlarının da çok kısa bir süre içerisinde açılacağını belirtmiş.

PUBG: New State Alfa Testi Başlangıç Tarihi

Alfa Testi Ön Kayıt:

  • Başlangıç: 21 Mayıs 12:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 6 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

Alfa Testi:

  • Başlangıç: 11 Haziran 18:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 13 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

PlaySultan

Ön kayıt yaptırmak isteyen kullanıcılar buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirler.

Belirtmekte fayda var ki ülkemizdeki oyuncular için henüz Kapalı Alfa süreci başlatılmadı. VPN ya da çeşitli emülatörler aracılığı ile Amerika Birleşik Devletleri üzerinden oyun oynamaya imkan veren çeşitli yazılım ve programlar mevcut. Bu tarz platformların güvenli olmadığının altını çizelim. Telefonunuzdaki veriler çalınabilir ve oyunu erken oynamak uğruna bir takım farklı sıkıntılar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Telefonunuzdaki verileri korusanız bile oluşturduğunuz hesap ban yiyebilir. Kalıcı ya da geçici olmakla beraber IP ban da yiyebilirsiniz. Bu konuda sorumluluk %100 size aittir. 

PUBG New State Kapalı Alfası’nın Amerika Birleşik Devletleri’nden sonra tahminler Asya bölgesinde de açılacağı yönünde. Umuyoruz ki en kısa süre içerisinde de ülkemize de açılır ve oyuncular PUBG New State’i rahatça oynayıp keyfini çıkarabilirler.PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklamanız, 

PUBG Mobile Lite BC satın almak için buraya tıklamanız

yeterli olacaktır.

 

PUBG New State Ne Zaman Çıkacak?

PUBG New State ile ilgili resmi bir çıkış tarihi verilmemekle birlikte tahminlere göre oyunun bir yıl içerisinde çıkacağı düşünülüyor.

Edindiğimiz haberler bu şekildeydi. Oyunun ilk yayınlanan tanıtım videosuna da buradan ulaşabilirsiniz. Bu tarz haberlere erişmek için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.