{{ $item.name }}

PUBG: NEW STATE İLE GELEN YENİLİKLER

PUBG: New State ile PUBG Mobile'ın arasındaki en belirgin farkları inceliyoruz.

PlaySultan

PUBG Mobile’ın Duyurulan İkinci Oyunu PUBG: New State ile PUBG Mobile’ın Arasındaki En Belirgin Farklar

PUBG ilk çıktığı zamanlarda oyunda var olan optimizasyon sorunları sebebiyle oyuncu tarafı için bir sıkıntı oluşturuyordu, ilerleyen dönemlerde oyunu dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Tencent Games’in üstlenmesi, oyuncuların daha az sistem gereksinimli PUBG oynayabilmesine olanak sağladı. PUBG, Tencent Games ile mobil platformlara PUBG Mobile ismi ile giriş yaptıktan sonra oyuncular mobil platformda akıcı ve farklı bir oyun deneyimi yaşamaya başlamıştı. Bu noktada PUBG: New State’in PUBG resmi stüdyosu olan Krafton tarafından geliştiriliyor olması bize PUBG Mobile ile aralarındaki en temel farkın oynanış deneyimi olarak karşımıza sunacağını ön görebiliyoruz.

Tencent Games akıcı bir oyun deneyimini ön planda tutmak istediğinden resmi PUBG stüdyosu olan Krafton’ın geliştirdiği oyun ile arasında anlaşılabilir bir oyun deneyimi farkı bulunuyor. Krafton geliştirdiği PUBG oyununda önem verdiği şey daha çok gerçekçilik, alışılması zor oyun mekanikleri, yumuşak karakter animasyonları ile birlikte daha epik bir oyun deneyimi sunmak istemesidir. Bu sebeple yeni çıkacak PUBG: New State oyununun Krafton’ın geliştirmesi bizlere en temel farkın oynanışlar arasındaki belirgin bir fark olacağını göstermekte.

Bir diğer göze çarpan fark ise PUBG Mobile günümüzde geçerken, yeni çıkacak olan PUBG: New State’in ise 2051 yılında geçecek olmasıdır. Playerunknown's Battleground resmi youtube hesabında paylaşılan tanıtım videosu aracılığıyla PUBG: New State’te bizi ne gibi yenilikler beklediğine dair birkaç fikir edinme şansına eriştik. Yeni oyun bizi daha futuristik bir tema ile karşılıyor. Oyunda otonom araçlar, dronlar gibi bir çok araç yeniliğiyle birlikte özel geliştirilebilir silahlar gibi birkaç detay bizimle paylaşılmış durumda. Navigasyona sahip araç içerisinde haritayı görebildiğimiz elektrikli araç kullanabilmemiz dikkat çekiyor. Oyunda özelleştirme sistemi ve eklentilerin olacağını Google Play sürümünün geliştirme notlarında “Geliştirdiğiniz kendi silahınızda uzmanlaşın” gibi bir cümleden dolayı var olacağını düşünüyoruz, bunun gibi bir sistemin oyuna nasıl entegre edileceği ise merak konusu. Yepyeni bir haritayla bizi karşılayacak olan PUBG: New State haritada yeniliğe gittiğini açıkça görebiliyoruz, bizlerle paylaşılan fotoğraf kadarıyla iyi hazırlandığını söyleyebiliriz. Son olarak PUBG: New State’in ön kayıt sayısı 10 milyonu aşmış durumda.

Dünyadaki oyun bülteninden ve rüzgarın bizleri nereye götürdüğünden haberdar olmak isteyen ilk kişilerden biri olmak istiyorsanız ve indirimli ürünleri kaçırmamak istiyorsanız PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın! Şu an devam eden %26 İNDİRİMLİ PUBG Mobile UC kodlarını indirim süresi bitmeden PUBG Mobile’ın yetkili satıcısı www.playsultan.com.tr‘den edinebilirsiniz!

→%26 İNDİRİMLİ PUBG Mobile UC Satın Almak İçin Tıklayın←