{{ $item.name }}

PUBG Nasıl Satın Alınır? Nerelerden Alınır? Fiyatları Nelerdir?

Player Unknown Battle Grounds kelimelerinin kısaltması olan PUBG oyunu, dünya üzerinde en çok oynanan video oyunlarından bir tanesidir.

Player Unknown Battle Grounds kelimelerinin kısaltması olan PUBG oyunu, dünya üzerinde en çok oynanan video oyunlarından bir tanesidir. Dünya çapında gittikçe yayılan oyun üstün grafikleri ve oynanışı ile birçok oyun sever tarafından tercih ediliyor ve oynanıyor. Bluehole oyun firması tarafından yayımlanan ve geliştirilen çok oyunculu bir video oyunu olarak biliniyor.

Oyunun Oynanışı

Oyunda yüze yakın oyuncu rotası daha önceden belirlenmiş olan bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri vakit uçaktan atlarlar ve paraşüt yardımı ile ada parçasının herhangi bir konumuna inebilirler. Bundan sonra adada bulunan evlerden ya da çeşitli noktalardan silah, mermi, kask, zırh, gıda vb. eşyaları toplayarak hayatta kalmaya çalışırlar. Oyunun teke tek ya da gruplu modları mevcuttur. Teke tek modda oyuncuların hepsi birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Grup olarak ise çeşitli sayılarda gruplar kurularak bu gruplar birbirleri ile çatışır ve birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Son kalan grup ya da kişi ise oyunu kazanmış olur.

Mobil versiyonu da bulunan oyun Apple Appstore ya da Android Google Play uygulama marketleri üzerinden indirilerek ücretsiz bir biçimde oynanabilir. Windows verisyonu ise ücretli olan oyun Steam platformu üzerinden indirilerek oynanabilir. Steam üzerinden 87 Türk Lirası karşılığı satın alınabilecek oyunu PlaySultan firması olarak sitemiz üzerinden 87 Türk Lirası yerine 67,86 Türk Lirasına değerli müşterilerimize sunuyoruz.

PlaySultan

PUBG Oyunu Fiyatları

PlaySultan sitesi üzerinden satışa sunulan PUBG oyunu Steam platformu üzerinden 87 Türk Lirası yerine yalnızca 67,86 Türk Lirasına satışa sunulmaktadır. Yaklaşık 19 Türk Lirası civarındaki bu indirimden yararlanmak ve PUBG oyununu denemek isteyen oyun severler Playsultan.net sitemizi ziyaret edebilirler. Bu satım işlemi Steam GIFT şeklinde yapılmakta olup, oyun satın alma kararı verildikten sonra hesabınıza arkadaşlık isteği gelmektedir. Satın alma işleminin olması için bu arkadaşlık isteğinin kabul edilmesi gerekir. Aksi durumlarda ise sipariş iptal edilecektir. Ortalama olarak beş ya da on beş dakika içerisinde Playsultan üzerinden alınacak PUBG oyunu hesabınıza teslimatı gerçekleştirimi yapılır. PlaySultan sitemizden PUBG oyununu satın alabilirsiniz.