{{ $item.name }}

  Oyun Hakkında

  HESABIMA UC NASIL YÜKLENİR?

  Öncelikle https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm bu sayfa girdikten sonra üye girişi yapınız. Üyeliğiniz yok ise açabilir ya da Facebook ile giriş sağlayabilirsiniz.

  Giriş yaptıktan sonra Oyuncu No kısmına oyundaki ID'nizi yazınız tehit ekmek için karşınıza çıkan isimle oyundaki ismini aynı olması gerekmektedir.

  Size verdiğimiz E-pin ürünün EPIN kısmına yazıp aktif edebilirsiniz.

  Milyonların Favorisi Battle Royale PUBG Mobilde!
  100 oyuncunun paraşütleriyle 8x8 kilometrelik adaya dalış yaparak başladıkları karşılaşmada sona kalan her şeyi alır! Oyuncular, zengin mühimmatlı, zaman ile birlikte daralan savaş alanında kendi silahlarını, teçhizatlarını ve araçlarını zorlu koşullara karşı tedarik ederek diğer oyuncuları elemek için ter döker. İnişini yap, yağmala, hayatta kal ve ayaktaki son oyuncu olmak için elinden geleni ardına koyma!

  HD Ses ve Yüksel Kalite Grafikler
  Güçlü Unreal Engine 4 oyun motoru desteği, inanılması güç derecede gerçekçi detaylar, oyun efektleri ve HD haritalarıyla Battle Royale deneyimini maksimuma taşır. Yüksek kaliteli, sürükleyici 3D efektlerle ve 7.1 çevresel ses düzeni ile nerede olursanız olun, kendinizi çatışmanın ortasında hissedeceksiniz.

  Gerçekçi Silahlar
  Gerçekçi balistik ve hareket kontrolleri ile ateşli, yakın dövüş ve atıcı silahları ile cephaneliğinizi toplayın, rakiplerinizi vurun, yakın, mağlup edin. Tava mı lazım? Tavan şirketten.

  Motor Destekli Seyahatler
  Düşmanlarınızı avlamak, oyun bölgesine yarışmak veya hızlı konumlanmalar elde etmek için otomobil, kamyon, motosiklet ve tekneler de dahil olmak üzere çeşitli araçları kontrolünüze alın.

  Bir Elin Nesi Var, İki Elin Sesi Var
  Dostlarınız birlikte hayata tutunun. Arkadaşlarınızı takımınıza davet edin, sesli sohbet yardımıyla savaş planları koordine edin ve rakiplerinize hiç ummadıkları, muazzam pusular kurun.

  Adil Oyun Alanı
  Ayrıca güçlü anti-hile mekanizmaları, tüm PUBG Mobil oyuncular için eğlenceli ve adil bir ortam sağlar.

  Razer ile PUBG Maceranızı Taçlandırın!

  Pubg Mobile alışverişlerinizde Razer Gold ile %45'e Kadar Unknown Cash(UC)'e Sahip Olabilirsiniz

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm PUBG MOBİLE UC