{{ $item.name }}

Pubg Mobile "Metro Royale" Modu Geliyor!

Pubg Mobile ve Metro Exodus oyunlarının iş birliği ile birlikte "Metro Royale" adı verilen yeni mod çok yakında yayınlanacak olan güncellemeyle birlikte aktifleşecek. Bu güncelleme ve etkinlikle alakalı detaylı bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

PlaySultan


PUBG MOBILE "METRO ROYALE" GÜNCELLEMESİ ÇOK YAKINDA GELİYOR!

Çok yakında gelecek olan Metro Royale güncellemesi ile birlikte oyuna yepyeni bir mod eklenmiş olacak. Yayınlanacak olan güncellemeyle birlikte bu mod oyuna eklenecek.

YENİ SİLAH : TİKHAR TÜFEĞİ

Tikhar tüfeği Metro Exodus oyunundaki en klasik silahlardan biri ve şimdi Pubg Mobile'a geliyor!

                                                          PlaySultan

YEPYENİ CANAVARLAR!

Metro Exodus oyununun klasik canavarlarından Nosalis ve Kütüphaneci de yeni güncellemeyle birlikte oyuna dahil oluyor!

Nosalis: Daima sürü hâlinde gezerler. Düşman gördüklerinde hırlayarak, sana saldırmak üzere yoldaşlarını çağırırlar. Nosalis kendi sürüsünü çağıramadan onu geçmek için, onu susturucu bir silahla anında ortadan kaldırman gerekir, yoksa başın belaya girebilir

Kütüphaneci: Son derece yüksek saldırı gücüne ve sağlığa sahip, karşı karşıya kalmayı kesinlikle istemeyeceğin, zorlu bir canavardır. Kütüphanecinin bir başka özelliği de, onun gözlerine baktığında sana saldırmaması ve sadece ona sırtını döndüğünde veya ona saldırdığında sana saldırmasıdır. Bu nedenle onu geçmenin en iyi yolu, yüzünü ona dönmek ve o ayrılana kadar yavaşça geri çekilmektir.

                                                              PlaySultan


En uygun fiyatlarla PUBG UC almak için buraya tıklayın!