{{ $item.name }}

PUBG Mobile 19. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Oldukça hareketli ve eğlenceli bir 18 sezon geçiren PUBG mobile, 18. sezonunu önümüzdeki günlerde sonlandıracak. Yeni sezon ne zaman başlayacak? Sızdırılmış ödüller ve daha fazlası için yazımızı okumaya başlayın.

PUBG Mobile 19. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

PlaySultan

Dünya’nın en çok indirilen ve en çok oynanan Battle Royal türünün en büyük ismi PUBG Mobile, yeni içeriklere ve güncelleştirmelere doymuyor diyebiliriz. 18. Sezonu geride bırakmasına kısa bir süre kala 19. Sezon için de hazırlıklar başladı. 

PUBG Mobile’ın 18. Sezonu 15 Mayıs 2021 tarihinde sonlanacak. Yeni sezon için geri sayıma başlayan PUBG Mobile oyuncuları 19. Sezonun başlaması için oldukça heyecanlılar. 19. Sezon 17 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak. Yeni sezonda da Royal Pass ile birlikte birçok avatar, silah ve skin oyuncuların beğenisine sunulacak.
19. Sezon için yayınlanan kısa videoya da buradan ulaşabilirsiniz.

Elite Royale Pass (600 UC) veya Elite Pass Plus (1800 UC) satın alan oyuncular, ek bazı özelliklerden faydalanabilmek için bunları kullanabilecekler.

Sızdırılan PUBG Mobile 19. Sezon Royale Pass Ödülleri

Öncelikle belirtmekte fayda var, bunlar resmi bir kaynaktan alınan bilgiler değil fakat doğruluk payı çok yüksek olduğundan ötürü genellikle güvenilir kaynaklardır ama garantisi de yoktur. Her sezon öncesi bu tarz sızıntılar olduğu gibi çoğu da gerçekleşir. İşte aşağıda sızan görüntülerden bazıları:

19. Sezon Royale Pass Rank 1 kıyafeti

PlaySultan

(Elite yada Elite Plus Royale sahipleri için)

19. Sezon Royale Pass Sırt Çantası

PlaySultan

19. Sezon Royale Pass Kaskı

PlaySultan

19. Sezon Royale Pass Uçağı

PlaySultan

19. Sezon Royale Pass UMP45 

PlaySultan

19. Sezon Royale Pass AKM Skin

PlaySultan

19. Sezon Royale Pass El Bombası

PlaySultan

19. Sezon Royale Pass Avatarı

PlaySultan

19. Sezon Royale Pass 100 RP Kostümü

PlaySultan

Her sezon en çok beklenen ödül olan 100 RP kostümü

Bu tarz oyun içi eşyalara ulaşabilmek için Royal Pass görevlerini, günlük ve haftalık görevleri de yapabilirsiniz. Resmi duyuru ile birlikte her şey netlik kazanacaktır.

19. Sezonun çıkış tarihini ve sızan görüntüleri sizinle paylaştık. Umuyoruz ki yeni sezonda oyunda istediğiniz bütün eşyalara kavuşur ve iyi bir oyun deneyimi elde edersiniz. Bunun gibi haberlere erişmek için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.

PlaySultan güvencesi ile PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.