{{ $item.name }}

PUBG MOBİLE 0.16.5 Güncellemesi Neler İçeriyor ?

PUBG MOBİLE 0.16.5 Güncellemesi Neler İçeriyor ?
PUBG MOBİLE 9 Ocak itibari ile yarın Royale Pass 11 ile yeni sezonun başlayacağını duyurdu . Bu güncelleme ile oyuna yeni harita ve farklı bir mod ekleniyor.

PUBG Mobile 0.16.5 Güncellemesi Ne Zaman Geliyor? 

 

PUBG Mobile 9 Ocak itibari ile yeni sezonun gelişini duyurdu. Yarın Pubg Mobile oyuncuları için gelen güncelleme ile birlikte bambaşka bir sezon başlıyor! 

 Güncelleme boyut olarak Android için 140 Mb, İOS için 170 Mb depolama alanına ihtiyaç duyuyor. Yeni güncellemenin gelmesi ile birlikte farklı versiyonları kullanan oyuncular birbirlerini davet edemeyecekler. O yüzden her PUBG Mobile oyuncusunun güncellemeyi bir an önce yapması gerekiyor. 

 

PUBG Mobile Sezon 11’de Neler Göreceğiz? 

 

 PUBG Mobile oyuncuları merak için yeni sezon da neler geleceğini görmek için bekliyor. Kısaca gelen eklentiler şu şekilde; 

  • Yeni TDM Arena Haritası 
  • Yeni Hakimiyet Modu 
  • Klasik mod için yeni Hafif Kar Aracı  

 Hafif Kar Aracı’nı sadece Vikendi haritasında görebileceğiz. Bu araç max 2 kişi kapasiteye sahip. Kar Aracına kıyasla daha hızlı ve kontrolü daha kolaydır. Ancak daha fazla hasar almaktadır. Bu aracın oyuna eklenmesi ile birlikte 2 kişilik motosikleti artık Vikendi haritasında görmeyeceğiz.  

   

 Bunun yanında oyunu 9-15 Ocak tarihleri arasında güncellemeniz karşılığında; 

  • 20 adet Gümüş 
  • 2000 BP 
  • 1 Mavi Planör Patikası 

bu ödülleri kazanabilirsiniz. 

 10.Sezonun bitmesi ile oyuncular istatistiklerini görebilecekler. Aslında bu oyuncular için oyun içi bir karne anlamına geliyor. Bütün sezon boyuna girdiğiniz oyunlarda gösterdiğiniz performansı bu notlarda göreceksiniz. Kendinizi geliştirmeniz gereken konuları tespit etmekte büyük yardımı olacaktır.  

 

 

Yeni TDM Haritası Nasıl Oynanır? 

 

 Yeni gelen harita ile daha gerçekçi ve yüksek aksiyonlu oyun deneyimi yaşayacaksınız.  

4’lü 2 takım haritada belirtilen 3 üssü ele geçirmelidir. Takımlardan birisi 2 üs ele geçirir ise oyunu kazanacak. Bunun yanında Süper silah kasaları da bu haritada kullanılabilir olacak. 

 

 Bu yeni gelen güncelleme ile birbirinden farklı silahlar ve kostümler de eklenecek. Bu nesneleri alarak oyun keyfinize keyif katmak istersen en uygun ve güvenilir Unknown Cash PlaySultan da 7/24 seni bekliyor olacak.