{{ $item.name }}

Pubg Mobil UC Fiyatları Nelerdir? Nasıl Satın Alınır? Nerelerden Satın Alınır?

Player Unknown's BattleGround yani Pubg oyunu, hayatta kalma türünde oldukça popüler bir oyundur. Pubg bu kadar çok kullanıcıya sahip olunca oyun yetkilileri Tencent Gaming

Player Unknown's BattleGround yani Pubg oyunu, hayatta kalma türünde oldukça popüler bir oyundur. Pubg bu kadar çok kullanıcıya sahip olunca oyun yetkilileri Tencent Gaming ile anlaşarak Pubg'nin akıllı cihazlara uygun versiyonunu çıkarma kararı aldı.

9 Şubat 2018'de piyasaya sürülen Pubg Mobil, günümüzde 100 milyondan fazla indirmeye sahiptir. Oyun içerisinde Silah deseni, kıyafet, paraşüt ve birçok özelliği alabileceğiniz bir para birimi var. Bu para biriminin adı pubg mobil unknown cash kısaca pubg mobil uc olarak biliniyor.

Pubg Mobil UC Fiyatları Ne Kadardır?

Pubg yetkilileri oyunun orjinal para birimi uc yi dolar bazlı satışa çıkardığı için kurun yüksekliği sebebiyle uc fiyatları ülkemizde yüksektir. Fakat Play Sultan olarak kullanıcılarımız için uygun fiyat ve bonus seçeneği sunuyoruz.

Pubg mobil uc fiyatları miktara göre değişiklik göstermektedir. Sırasıyla 35+2 Uc 3.10 TL, 70+4 Uc 6.50 TL, 210+11 Uc 19 TL, 420+20 Uc 36 TL, 700+70 Uc 61.50 TL, 1750+263 Uc 154 TL, 3500+700 Uc 310 TL ve 7000+1750 Uc 615 TL fiyatı ile satışı sunulmaktadır. Play Sultan üzerinden yapacağınız her alımda bonus kazanma şansı sizi bekliyor.

PlaySultan

Pubg Mobil UC Nasıl Satın Alınır?

Play Sultan ile dilediğiniz miktarı sepete ekleyip ödemeyi yaptıktan sonra sizlere bir kod vereceğiz (Reedem Code). Ardından yapmanız gereken işlem çok basit. Tarayıcınız üzerinden https://www.midasbuy.com/tr/pubgm/#getInfo sitesini giriş yapın. Daha sonra oyun içinde size özel verilen ID numarası ile giriş yapın. Çıkacak olan bilgilerde hesabın size ait olduğundan emin olmalısınız. Satın alımınızdan sonra sizlere verdiğimiz kodu sitede yer alan ''Reedem Code'' kısmına yazıp onayladıktan kısa bir süre sonra Uc'niz hesabınızda olacaktır.

Pubg Mobil UC Nerelerden Satın Alınır?

Pubg Mobil'in bu kadar çok kullanıcıya ulaşması ile beraber birçok UC satıcısı site ortaya çıkmıştır. Fakat güvenilir, hızlı ve kalite bir hizmet almak istiyorsanız tercihiniz Play Sultan olmalıdır. Play Sultan üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödeme yapabileceğiniz birçok seçenek var. Banka hesaplarımız ile kullandığınız bankayı seçebilir ek masraf ödemeden ödeme yapabilirsiniz. İyi eğlenceler. playsultan.com.tr sitemizden Pubg Mobile Uc satın alabilirsiniz.