{{ $item.name }}

PUBG Lite Vikendi Haritasına Ne Zaman Kavuşacak?

Düşük sistem bilgisayarlar için tasarlanan PUBG Lite için yetkililer Vikendi Haritasının aktif haritalar arasında yer alacağını duyurdu !

PUBG Lite için Vikendi Haritası Ne Zaman Geliyor? 

 

 Düşük sistemler için geliştirilen ve büyük kitleler tarafından oynanmaya başlaya PUBG Lite çok yakında uzun zamandır beklemekte olduğu Vikendi haritasını aktif haritalar arasına ekleyeceğini duyurdu. PUBG Lite oyuncuları optimize edilmiş bir Erangel 2.0 haritası beklerken, yetkililer oyunun resmi Twitter hesabından Vikendi haritasının yakında geleceğini duyurdu. Tam bir tarih verilmese de Tweet güncellemenin Ocak ayı içerisinde geleceğini belirten ipuçları içeriyor. 

 

PUBG Lite İçin Yeni Güncelleme Gelecek Mi? 

Henüz PUBG Lite için gözle görülür değişikliklerin olacağı bir güncelleme hakkında herhangi bir açıklama gelmedi. Önümüzde ki ay içerisinde gelecek güncellemeler de Vikendi dışında gelecek güncellemeler oyunu iyileştirmeye yönelik güncellemeler olacak gibi görünüyor. Yetkililerden herhangi bir sürpriz açıklama gelmez ise bu ay için sadece Vikendi haritası üzerine odaklanılmış gibi görünüyor. Şu an için 3.Sezonunu sürdüren oyun için PUBG Mobile versiyonuna eklenen Hafif Kar Aracı’nın gelip gelmeyeceği hepimiz için sürpriz olacak gibi görünüyor.  

 

PUBG Lite İçin Farklı Modlar Ne Zaman Gelecek? 

 

 Bildiğiniz üzere PUBG Mobile versiyonuna bugün yeni bir güncelleme ile farklı bir harita ve oyun modu eklendi. Eklenen oyun modunda 2 takımdan oluşan 4 kişi harita da belirtilen üsleri ele geçirmek için birbirleri ile mücadele edecekler. Oyunu kazanmak için takım oyuncularının 2 üssü birden ele geçirmeleri gerekiyor. Hakimiyet Modu adı verilen bu yeni oyun modunun PUBG Lite için oynanabilir olacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak izlenimlerimiz doğrultusunda yakında buna dair bir açıklama yapılacağını düşünüyoruz. Yeni gelen bu mod oyun içindeki aksiyonu arttıracak gibi duruyor kuşkusuz.  

 

Sizde yenilenmeye devam eden PUBG Lite için en uygun ve güvenilir L-Coin satın almak isterseniz yetkili satıcısı olan PlaySultan 7/24 sizler için burada vermekte olacak.