{{ $item.name }}

Pubg Geliştiricilerinden Güncelleme Yorumları

Pubg Geliştiricilerinden Güncelleme Yorumları
Heyecanlı oyun bölümleri dolu bir seneyi geride bırakmaya hazırlanan Pubg geliştiricileri ve de oyuncuları için güzel bir sene olduğu söyleniyor.

Heyecanlı oyun bölümleri dolu bir seneyi geride bırakmaya hazırlanan Pubg geliştiricileri ve de oyuncuları için güzel bir sene olduğu söyleniyor. Bu yıl Pubg oyuncuları için hızlı geçmiş olabilir, fakat gözden kaçırdıkları muhteşem bir güncelleme tekrardan gündeme gelmeye başladı. Senenin ortasına yaklaşan Pubg ailesinin geliştiricileri, yıl bitmeden bu güncelleme ayarlarını, tüm oyuncularına sunacaklarını duyurdu. Bütün Pubg oyuncuların, geliştiricilerden belediği haber tam olarak TS jang’dan geldi. Jang sosyal medya üzerinden, Pubg aiesine yaptığı açıklamada; onlara bu yılsonuna kadar yeni güncellemeyi tüm sürümlere yükleyebileceklerini duyurdu. Pubg baş güncelleyicisi ve de yapımcısı olan Jang bu açıklaması ile büyük ilgili gördü. Oyun vizyonunda ve de çok sevdiğiniz oyun haritası olan Erangel üzerinde yapabileceklerinize bayılacaksınız. Erangel haritasında kendiniz de görsel güncellemeler yapabiliyorsunuz. Özellikle yapılması planlanan son güncelleme ile kendi haritanız için bazı ipuçlarını da uygulamaya sokabileceksiniz. Jang yaptığı bu açıklamalar neticesinde öncelikle harita görsellerinin değişime uğrayacağını açıkladı.PlaySultanPlaySultan

Erangel Yapılanıyor

Harita ile ilgili başlayan güncelleme serüvenini, oyun içerisinde yer alan oyun dengeleme işlemleri takip etti. Eşya dengeleme sorunu yaşayan oyuncuların beklediği Pubg eşya güncellemesi de yine bu yıl içerisinde sizlere sunulması planlanan güncelleme fulyası içerisinde bulunuyor. Son olarak bahsedilen güncellemeler arasında; ganimet uyarlaması da yer aldı. Jang, oyun devam ederken oyun planını değişme uğratarak, takımlar arasında yaşanan ve de sunucuların da müdahale edebildiği ganimet yarışında farklı güncellemelere gidileceğinin sinyalini verdi. Yeni güncelleme takvimini oyuncuları ile paylaşan Pubg ailesi, özel bir test sürecine de imza atmaya çalışıyor. Çalışmalarını bu yönde hızlandıran geliştiricilerin, oyuncuların beklentilerini bu yıl karşılamak için yoğun olarak mesai yaptığı da öğrenildi. Oyuncuların yapılması gereken güncellemeler hakkında yorumlarını da dikkate alan Pubg geliştiricileri için yoğun günler kapıda. Yapılması gündemde olan bütün güncellemelerin öncelikli olarak test sunucuları ile paylaşılması daha sonrasında ise bütün canlı sunucuların erişimine açılması planlanıyor. Bu durumda tamamen oyuncuların inisiyatifinde sürecek olan bir süreç anlamına geliyor. Canlı sunucu aracılığı ile güncellemeleri deneyen oyuncular, geri bildirimlerini güncelleyicilere aktarabilecek. PlaySultan üzerinden ucuz fiyatlara Pubg UC satın alabilirsiniz.