{{ $item.name }}

PUBG Dünya Geliştirme Planları Yayınlandı

PUBG 2021 için geliştirme planını Twitter’da ve sitesinin haberler bölümünde yayınladı. Yeni haritalar ve yenilikler getiren uygulama daha iyi bir Battle Royal deneyimi için kollar sıvanmış durumda. Hangi haritalar oyuna eklenecek? Hangi haritada değişiklikler yapıldı? Detaylar haberimizde.

PUBG Dünya Geliştirme Planları Yayınlandı 

PlaySultan

İlk zamanlar ki popülerliğini kaybeden ve günden güne kan kaybeden PUBG, yeni güncellemeler ve yeni haritalar ile eski ihtişamını ve oyuncu sayısını geri kazanmak için canla başla çalışıyor.

Oyuna yeni harita eklenecek. Kod adları Tiger ve Kiki olan bu haritanın detaylarına yazımızın devamında değineceğiz. 


Düzenlenen ve Yenilenen Harita: Miramar 

PlaySultan
Miramar haritasını baştan aşağı düzenleyen ve yenileyen ekip, Miramar’ın problemli yerlerini düzeltip daha oynanabilir bir hale getirmeye çalışmışlar. Miramar’ın ilgiye ve düzenlemeye ihtiyaç duyduğunu belirten ekip, haritayı PUBG evreninin hikayesine de perçinlemeyi hedeflemiş.

Tiger

PlaySultan

3 yıl aradan sonra gelen ilk 8 x 8 harita olan Tiger, ilginç bir özellikle geliyor. Yeniden canlanma. Bir kez öldükten sonra tekrar canlanıp kaldığınız yerden devam etmeye imkan sunan bu özellik, Battle Royal türünde artık sıkça gördüğümüz bir özellik haline gelmeye başladı. Daha önceden denemelerin de yapıldığını göz önüne alırsak, kullanıcılar bu özelliği istiyorlar diyebiliriz. 

Yeniden canlanmanın haricinde eklenecek bazı yeni özellikler de bu harita üzerinden oynanabilir olacakmış. Takip etmeyi unutmayın diye not düşülmüş. 

Kiki

PlaySultan

2021 sonu, 2022 başı gibi çıkması planlanan Kiki haritası gizemli yeraltı laboratuvarlarından devasa gökdelenlere, bataklıktan metrolara ve su altı binalarına kadar çok çeşitli konumlara sahip olacak. Aynı Tiger gibi 8 x 8 bir harita olan Kiki, PUBG’nin 4. 8 x 8 haritası olacak. 

Hem Tiger hem de Kiki için açıklanmayan pek çok özellik şu an hala geliştirme aşamasında. Henüz bitmemiş haritalar oldukları için paylaşılan bilgiler çok sınırlı. Umuyoruz ki gelen yeni haritalar daha keyifli ve sürükleyici bir Battle Royal deneyimi sunar. 

Yayınlanan notların tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

PlaySultan güvencesi ile PUBG satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.