{{ $item.name }}

PUBG 12.1 Yama Notları Yayınlandı

PUBG’ye 12. Sezon kapsamında irili ufaklı değişiklikler ekleyen 12.1 yaması şu an test sunucularında. Birkaç gün içerisinde oyuna eklenecek olan yama oyuna ne gibi değişiklikler getirecek? Güncellemenin öne çıkan başlıca detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

PUBG 12.1 Yama Notları Yayınlandı

PlaySultan

12. Sezonun başlangıcı ile birlikte oyuna eklenecek olan 12.1 yaması oyuna birçok yenilik ekledi. Haberimizde en önemli yenilikleri sizler için derledik. 

Miramar Haritası Yenilendi

“PUBG Dünya Geliştirme Planları Yayınlandı” isimli haberimizde de belirttiğimiz üzere Miramar haritası güncellendi. Yeniliklerin detaylarını ve yeni gelecek olan haritaları yazdığımız haberi okumanızı tavsiye ederiz.

Yepyeni Bir Anti-Araç Silahı: Lynx AMR

PlaySultan

Lynx AMR’ın oyundaki en iyi anti-araç keskin nişancı tüfeği olduğu belirtilmiş. PUBG’nin ilk 0,50 kalibrelik silahı olan LYNX AMR, 5 mermiden ve tek şarjörden oluşuyor. 

Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi

Sağ tıkla açılan ve karakterin özelleştirmesi hakkında daha fazla seçenek sunan İçerik Menüsü eklendi.

Dükkan önizlemesine yeni kozmetik seviye bilgisi eklendi.

Lobi Futbolu

Oyun başlamadan önce oyuncuların sıkılmasını önlemek ve sıkıcı bekleme sürelerinde eğlenmelerini sağlamak için futbol topları koyacaklar

İtibar Sistemi Değişikliği

Yanlış hile raporları veya haksız yasaklamalar nedeniyle itibar puanlarının düşmesini önlemek için yeni sistem değişiklikleri yapıldı.

Geçici yasaklamalar dolayısıyla itibar düşmeyecektir. Hile yaptığı tespit edilen oyuncular yine kalıcı olarak banlanacak.

İtibar, diğer yasaklama türlerinden etkilenecektir.

PUBG Davranış Kurallarını ihlal etmek itibar düşürecektir.

Yeni Bir Araç: ATV

PlaySultan4 tekerleğe sahip olan ATV, sürücünün arkasına oturması için extra bir koltuk da bulunduran bir arazi aracı. Yalnızca Miramar’da bulunacak olan ATV, gelecekteki güncellemede özel maçlarda, Sandbox modunda ve antrenman modunda güncellenecek.

Sosyal

Takım davet mesajını gönderen kişinin profilini görüntülemek için bir düğme eklendi.

Artık davetini kabul etmeden önce kişinin profilini görebilirsiniz

Birden fazla takım daveti mesajı olması durumunda, sayısı mesajın sağ üst köşesinde görüntülenir.

Birden fazla takım daveti mesajı alındığında, varsayılan olarak yeni takım daveti mesajı önde görüntülenir.

Profil, takım daveti mesajıyla görüntülenirken yeni bir takım daveti alındığında:

Şu anda görüntülemekte olduğunuz profildeki oyunculardan gelen takım daveti mesajları öne sabitlenecek ve yeni takım davetiyeleri arkasına yerleştirilecektir.

Mesajın sağ üst köşesinde görüntülenen numaraya göz atarak bir davet olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Yeni eşyalar, performans iyileştirmeleri, bot iyileştirmeleri, itibar sistemi değişikliği gibi pek çok değişikliği de içinde bulunduran 12.1 Yamasının getirdiği tüm yeniliklere göz atmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

PlaySultan güvencesi ile PUBG satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.