Oyunlar » Point Blank TG

Point Blank TG

Point Blank TG

Point Blank TG

Point Blank, bir FPS oyunudur. Oyunda, haklarını arayan azınlıkların oluşturduğu Free Rebels grubu ve bu gruba karşılık vermesi için oluşturulan CT-Force örgütü bulunmaktadır. Diğer grupla daha güçlü mücadele edebilmek için Point Blank marketinde bulunan itemlere ihtiyaç vardır. Point Blank marketlerde ise Point Blank TAM Gold (TG) kullanılır.

Oyun Hakkında 

Point Blank, Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından geliştirilen ve 2008 yılında yayınlanan çevrimiçi birinci şahıs nişancı tarzı oyundur.  Türkiye ve Azerbaycan'da Nfinity Games tarafından yayınlanıyor. Oyun CT-Force ve Free Rebels arasındaki var olan savaş üzerine kurgulanmıştır. Oyunda rütbe sistemi vardır "Askeri öğrenci" rütbesi ile başlanır ve en yüksek rütbe "Mareşal"'dir. Maç yaptıkça Tecrübe puanı ve oyun puanı kazanılır. Oyunda bazı özel eşyaları ve silahları satın almak için gerçek para ile satın alabileceğimiz oyun parası kullanılmaktadır. Oyunda 11 farklı mod ve birçok harita bulunur. Point Blank'ın sunucusu olduğu ülkelerde anlaşma nedeniyle diğer sunuculara giriş engellidir.

1) https://pb.tamgame.com// sayfasına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.
 

2) Satın Al üzerinden TG Yüklemek İstiyorum seçeneğine tıklayınız.

3) E-Pin'i seçiniz.

4) PlaySultan üzerinden aldığınız E-pin ve şifreyi yazdıktan sonra Devam'a tıklayınız. Kod yükleme işleminiz tamamlanacaktır.

Sistem Gereksinimleri

Point Blank Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista / XP / Windows 7/8/9
İşlemci: Pentium4 2.4 GHz / Athlon 2500+
Bellek: 512 MB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce 5700 / Radeon 9600
Direct X: 9

Point Blank Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista / XP / Windows 7/8/9
İşlemci: Pentium4 3.0 GHz / Athlon 3000+
Bellek: 1 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce 6600 / Radeon X600 (512 MB)
Direct X: 9

Kategori Açıklaması

Point Blank, 2008 yılında Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından geliştirilmiştir. Türkiye ve Azerbaycan’da Tam Games tarafından yayınlanmıştır. Point Blank FPS türünde bir video oyunudur. Özellikle Uzak doğu ve Orta Doğu bölgelerinde çokça oynanan Point Blank, ülkemizde de oldukça sevilen bir FPS oyunudur. Çıkış yaptığı 2008 yılından bu yana ülkemizde oldukça büyük bir kitle tarafından sevilmiş ve oynanmıştır.

Point Blank, CT-Force ve Free Rebels arasındaki savaşı konu alan bir oyundur.

CT Force polis ekibi Free Rebels isyancılarına karşı ülkeyi savunurlar. Takımda 3 kadın, 3 erkek karakter vardır.

Erkek karakterler;

Acid Pol

Leopard

Wolf

Kadın karakterler;

Keen Eyes

Hide

Chou

Free Rebels

Ayrılıkçı terör örgütüdür. Hükümete karşı isyan çıkarır ve polisler ile mücadele eder. Takımda 3 kadın, 3 erkek karakter vardır. Ayrıca bazı modlarda bomba da kurabilirler.

Erkek karakterler;

Red Bulls

D-Fox

Caiman Grey

Kadın karakterler;

Tarantula

Viper Red

Rica

Oyunda rütbe sistemi de vardır. Oyunun en yüksek rütbesi olan”Mareşal” unvanına ulaşmak için “Askeri Öğrenci” rütbesinden başlamak gerekmektedir.

Oyunda bir çok mod ve harita bulunmaktadır. Bu modlar şu şekildedir:

TDM

Team Deathmatch modu, oyuncuların takım halinde olduğu ve karşı takımı öldürerek puan kazandığı bir oyun modudur. Belirlenen ölüm sayısına ya da süreye ulaşana kadar oyun devam eder. En yüksek skoru yapan takım kazanır.

İmha Görevi

Bu oyun modu round bazlıdır ve karşınızdaki takımın tamamını öldürmeye yönelik bir oyun modudur. Taktiksellik esastır ve oyunu kazanmak için düşman takımın tamamını ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

Bomba Görevi

Free Rebels ekibi bu oyun modunda haritanın belirlenmiş bölgelerine bomba kurup patlatmaya çalışırlar. CT-Force ekibi ise bu bölgelerin savunmasını yapmak amacıyla hareket eder ve bombanın patlamasını engellemeye çalışır. Ekip çalışması ve taktiksel ilerleyiş bu oyun modunun en önemli özelliğidir. Round sistemi vardır ve en çok roundu alan takım kazanır.

Yok Etme Görevi

Bu oyun modunda her iki takımın da koruması gereken bir hedef vardır. Bu oyun modunun amacı kendi hedefinizi korurken karşı takımın hedefini yok etmektir. Round sistemi vardır ve en çok roundu alan takım kazanır.

Defans Görevi

Free Rebels ekibi CT-Force ekibinin tanklarına sabotaj yapmaya çalışır. 2 tanka sabotaj yapılmasıyla ya da sürenin dolmasıyla skor kazanılır. Round sistemi vardır ve en çok roundu alan takım kazanır.

Yumruk Modu

Oyunun eğlence modudur. Bu modda silah kullanamazsınız. Oyuncular yumruklarını ve muştalarını kullanarak birbirlerini öldürmeye çalışırlar.Yumruk modunda round sınırlaması yoktur. Süre bitene kadar ya da belirlenen puana ulaşan oyunu kazanır.

Kafa Avcısı Modu

Bu modda düşmanları öldürmek için kafasından vurmanız gerekmektedir. Kafasının dışında başka bir yerini vurursanız sadece 1 canı gider ve sonrakiler işlemez. Belirli bir süreye veya puan limitine ulaşınca puanı yüksek olan takım kazanır.

Kaos Modu

Bu modda can yoktur. Tek kurşun yediğiniz anda ölürsünüz. Hiç hasar almadan en çok düşmanı öldürmeye çalıştığınız bu modda belirli bir süreye ya da puan limitine ulaşıncaya kadar oyunu oynamaya devam edersiniz.

Point Blank TG

Çoğu ücretsiz oyunda olduğu gibi Point Blank’te de oyun içi para sistemi bulunur. Bu para biriminin ismi TG’dir. Gerçek para ile satın alabildiğiniz bu TG’leri oyun içerisinde kullanarak pek çok ekipmana ve teçhizata erişim sağlayabilirisiniz. Uygun fiyatlı ve hızlı TG satın almak istiyorsanız PlaySultan’ı tercih etmelisiniz. Canlı destek ekibimiz sizin hem satın alımınız öncesinde hem de satın alımınız sonrasında hizmet vermek için hazırdır. Aklınıza takılan tüm soru işaretlerini canlı destek ekibimize sorabilirisiniz.

S.S.S

Point Blank Ne Kadar Yer Kaplar?

Point Blank kaç GB merak ediyorsanız bu yazımızda size bu sorunun cevabını verelim. Point Blank bilgisayarınızda 15 GB yer kaplar. 2008 yılında çıkan bir oyun olduğu için Point Blank çok fazla bir alan kaplamaz. Sistem gereksinimleri düşük bir oyundur. Çoğu bilgisayar rahatlıkla açabilir.

Point Blank Dünyada Kaç Kişi Oynuyor?

2020 verilerine dayanarak Point Blank 10’dan fazla ülkede 130 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Bu sayının 2008 yılında çıkmış bir oyun için oldukça fazla olduğunun altını çizelim.

Point Blank Hangi Yıl Çıktı?

Point Blank 2008 yılında çıktı ve çıktığı yıldan bu yana milyonlarca oyuncu tarafından zevkle oynandı. Ülkemizde de çokça sevilen Point Blank yaklaşık 15 yıldır sektörde olan bir oyun.

Point Blank Ne Zaman Kuruldu?

Point Blank 2008 yılında piyasaya çıktı. 15 yıla yakındır milyonlarca oyuncu tarafından aktif bir şekilde oynanıyor.

Point Blank TG Nedir?

TG, Point Blank oyununda kullanabileceğiniz bir para birimidir. Oyun içerisinde çeşitli skinler, silahlar ve techizatlar satın almak için kullanabileceğiniz bu TG’ler gerçek para ile satın alınır. Eğer siz de TG satın almak istiyorsanız, PlaySultan’ı tercih etmelisiniz.

Bilgisayarım Point Blank Kaldırır mı?

Bilgisayarınızın Point Blank’i kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız oyunun sistem gereksinimlerini sizler için paylaşalım.

Point Blank Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci: Intel Pentium E5700 / AMD Athlon X2 220

Bellek: 1 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia 6600 / Radeon X1550

Depolama Alanı: 15 GB boş alan

DirectX Sürümü: 9

Point Blank Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Dual Core 2.8GHZ / AMD Athlon II X2 250

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA 9600GT / Radeon HD 5570

Depolama Alanı: 15 GB boş alan

DirectX Sürümü: 9

Point Blank TG Ne Kadar?

PlaySultan’da TG fiyatları değişiklik göstermektedir. TG ne kadar merak ediyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

900 TG E-Pin 7,68 ₺

1800 TG E-Pin 15,36 ₺

4500 TG E-Pin 38,41 ₺

10400 TG E-Pin 84,50 ₺

21000 TG E-Pin 166,80 ₺

PlaySultan size en iyi TG fiyatlarını sunar. Ucuza hızlı bir şekilde TG satın almak istiyorsanız, PlaySultan’ı tercih etmelisiniz.

Point Blank Kupon Kodu Nasıl Girilir?

Point Blank kupon kodları nereye yazılır merak ediyorsanız PlaySultan olarak size bunu anlatalım. https://pb.tamgame.com/ adrene gidin ve sol taraftaki kupon yazısına tıklayın. Eğer giriş yapmadıysanız sizden giriş yapmanızı isteyecek ve giriş yaptığınız zaman sizi kupon sayfasına yönlendirecek. İlgili alana kuponunuzu girip onayladıktan sonra kuponunuz aktif olacak. İşte bu kadar basit.

YORUMLAR YORUM YAZ

J***** K*****
15.04.2022

good

A***** C*****
10.04.2022

Beklediğimden hızlı geldi teşekkürler

N***** M*****
09.04.2022

Hemen gelmedi stok güncellenecek biraz sürebilir dediler 2 dk sonra teslim ettiler stokları bitse bile hızlılar

M***** Ö*****
21.03.2022

Anında geliyor güvenebilirsiniz

R***** C*****
13.03.2022

Bu site harici başka site tanımam

K***** K*****
24.02.2022

Hemen teslim edildi bravo

R***** C*****
15.02.2022

HIZLI TESLİM VE GÜVENİLİR

M***** E*****
07.01.2022

THANKSSSSSSSS Code is very fast delivered

K***** K*****
31.12.2021

Burdan hep sipariş veriyorum hiç pişman olmadım olmam da

K***** K*****
30.12.2021

Kod anında geldi ve nasıl yükleme yapacağım konusunda da çok yardımcı oldular

M***** N*****
22.12.2021

Nice work good job

N***** M*****
18.12.2021

harika iyi bir site herkese tavsiye ederim

N***** M*****
15.12.2021

cok memnun kaldim artik 100k pb tgsi aldim

N***** M*****
09.12.2021

super bir site teşekkür ederim

D***** X*****
30.11.2021

Uzun yıllardan beri güvendiğim tek site

F***** E*****
30.11.2021

Güvenilir kaliteli bir site. Teşekkür ediyorum

S***** A*****
20.11.2021

İyi bir site arkadaş tavsiyesi ile geldim direkt ürünü satın aldım tavsiye üzerine

O***** K*****
12.11.2021

Güvenilir anında teslimat için teşekkürler

O***** K*****
12.11.2021

hızlı ve güvenilir kodlarda hiç bir hata yok ve uygun

A***** C*****
10.11.2021

çok iyi bir site almanızı tavsiye ederim

Toplam 23 Sayfadan 1. Sayfadasınız