{{ $item.name }}

PLAYSULTAN İNDİRİM GECESİNE ÖZEL İNANILMAZ FIRSATLAR BAŞLIYOR!

PlaySultan Gaming Gecesi hakkında detayları buradan öğrenebilirsiniz.

PlaySultan

PLAYSULTAN İNDİRİM GECESİNE ÖZEL İNANILMAZ FIRSATLAR BAŞLIYOR!

Gaming Gecesi Her Cuma 21:00’da

Cuma geceleri çoğumuz için oyun gecesidir ve PlaySultan’la artık cuma gecelerimiz şenleniyor! En çok sevilen bilinen oyunlarda ve oyun içi paralarda %60’a varan indirim ve kampanyaları kaçırmamak için acele edin, çünkü indirimdeki ürünler sınırlı sayıda.

1- Point Blank 21000 TG %12 indirim ile 96,80 TL

PlaySultan

Ülkemizde sevilen bir FPS oyunu olan Point Blank’e TG almanın tam sırası. Oyun içerisinde maske, silah kaplaması, bıçak ve birçok başka oyun içi eşyaya erişmek için gerekli olan TG, PlaySultan güvencesi ile limitli sayıda indirimli fiyata sizlerle.

2- Valorant 1250 VP %20 indirim ile 51,20 TL

PlaySultan

Riot Games’in piyasayı domine eden FPS oyunu Valorant, Dünya çapında en çok izlenen ve oynanan oyunlardan biri. Oyun içerisinde VP kullanarak silah kaplaması, kostüm, ajan ve Royal Pass satın alabilirsiniz. oyun içi eşyalara erişmek için gerekli olan VP, PlaySultan güvencesi ile limitli sayıda indirimli fiyatı ile sizlerle.

Valorant’a eklenen yeni sesli iletişim kaydı haberini okumak için buraya tıklamanız yeterlidir.

3- Zula Altını 16.250 %13 indirim ile 30,45 TL

PlaySultan

Ülkemizde çokça sevilen bir MMOFPS oyunu olan Zula hala çokça oynanan bir oyun. Oyun içi satın alımlarınıza kullanabileceğiniz Zula Altınlarına güvenle ulaşabilmek için bu indirim fırsatını kaçırmayın.

4- PUBG Mobile 660 UC %30 indirim ile 69,30 TL

PlaySultan

Telefonlarda oyun oynamak denilince akla ilk gelen oyun olan PUBG Mobile, yeni güncellemeleri ile şöhretini arttırmaya devam ediyor. Ülkemizde de epey fazla oynanan PUBG Mobile, geniş bir oyuncu yelpazesine de kısa bir sürede erişmeyi başardı. Oyun içerisindeki mağazada satın alım yapabilmek için UC gerekir. UC ile kıyafet, silah kaplaması, paraşütler ve kasalar gibi oyun içi eşyalara sahip olabilirsiniz. İndirimi kaçırmamak için acele etmenizde fayda var.

5- League of Legends 1780 RP %20 indirim ile 51,20 TL

PlaySultan

Çıktığı günden beridir en dünyada en çok oynanan MOBA oyunlardan biri olan League of Legends’ı duymayan yoktur. Oyunumuz çıktığı günden beri çok fazla güncelleştirme ve geliştirme almıştır. Geniş bir oyun içi mağazası bulunmaktadır. Oyun içerisindeki mağazadan alışveriş yapabilmeniz için RP almanız gerekir. RP ile LoL karakterleri için kostüm ve bazı geliştirme kartlarını satın alabilirsiniz.

6- Need for Speed Heat %57 indirim ile 129 TL

PlaySultan

Son dönemde çıkan arcade yarış oyunlarından en bilinen ismi Need for Speed Heat, serisinin en meşhur oyunları olan Underground 1 ve 2’nin ruhunu taşıyor. Sitemiz üzerinden indirimli fiyatını kaçırmamak için acele edin.

7- FIFA 2021 %60 indirim ile 160 TL

PlaySultan

Artırılmış yapay zekası ve top fiziği ile dikkat çeken oyunumuz; gelişmiş grafikleri ve içinde barındırdığı çeşitli oyun modları ile satış rekorları kırmaya devam ediyor. Futbol seven sevmeyen, ilgilenen ilgilenmeyen herkesin bildiği FIFA serisinin son oyunu sınırlı sayıdaki indirimli fiyatı ile sizlerle.

FIFA 2021 incelememizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

8- Steam 100 TL Cüzdan Kodu %5 indirim ile 95 TL

PlaySultan

Ve olmazsa olmaz Steam cüzdan kodlarımız. Dünya’nın en büyük oyun satın alma platformu olan Steam için cüzdan kodu satın alma planınız varsa acele edin. İndirimli ürünler hemen bitebiliyor. Her oyuncunun işine yarayabilecek olan bu cüzdan kodlarına sahip olmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Pek çok oyuna sahip olabilmek ya da sevdiklerinize hediye etmek için alabileceğiniz Steam cüzdan kodlarını indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

İndirimdeki oyunların haberini sizlere verdik. Gaming Gecesi’nin her cuma saat 21:00’de olduğunu tekrar hatırlatalım. Böyle indirim haberlerine ulaşmak için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.