{{ $item.name }}

Overwatch Fare Yılı Etkinliği!

Overwatch Fare Yılı Etkinliği!
Overwatch oyuncuları için yeni etkinlik heyecanı başladı! Gelen etkinlik ile birlikte yeni bir mod da geliyor!

Overwatch İçin Fare Yılı Müjdesi

 Blizzard Enterteinmant şirketinin 7 Kasım 2014 tarihinde duyurup 2 sene sonra 24 Mayıs 2016’da piyasaya sürmesinin ardından, FPS oyunları için çok farklı bir boyut ortaya çıktı. Overwatch her biri birbirinden bağımsız ve grafiksel açıdan geleceğe yönelik hazırlanmış haritalarda ve hepsinden ayrı bir tad alacağınız, biri rekabetçi, biri hızlı oyun modları ile karşımıza çıkıyor. Aslında oyunu diğer FPS oyunlarında ayıran en büyük özelliklerinden bir tanesi, oyun içerisinde kullanmakta olduğunuz karakterlerin her birinin diğerinden çok farklı özelliklere sahip olması. Bu sayede takım oluştururken hangi stratejiyi kullanmak istediğinizi ve ihtiyacınız olan karakter biçimlerini önceden belirlemelisiniz.

                                                                                                                                                          PlaySultan

Fare Yılı Etkinliğinin gelmesi Overwatch severleri heyecanlandırmaya başladı. Oyuna 16 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında giriş yaparak görkemli ve renkli, yaşadığınız aksiyonu görünümleri ile iki katına çıkaracak kozmetik ürünleri kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Etkinlik ile birlikte yeni bir mod da göreceğiz.

Overwatch Yeni Bayrağa Hücum Modu!

Daha önceden de Overwatch içerisinde gördüğümüz Bayrağı Kap mücadelelerinin farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Gelen güncelleme ile birlikte oyun eski Arcade tarzına dönüş yapıyor. Kıran kırana mücadelelerin döndüğü eski Bayrak Kap kapışmalarında gördüğümüz bayrakların yeni mod ile birlikte mesafelerini düşürülerek, oyunda ki hareketlilik arttırılmış. Bu da oyun içindeki sürükleyiciliği ve aksiyonu zirvede hissettirecek gibi görünüyor.Bayraklar konum olarak çoğunlukla uzatmalara kalan skorlarda, bulundukları konumlarında yer alacak. Oyunseverler maçı kazanmak istiyorlar ise 3 bayrak yerine lokasyonları farklı 6 bayrak toplamalılar.

PlaySultan

                                                                                                                                                             

Yapılması Gereken Haftalık Görev Listesi!

 Overwatch oyuncularının sevdiği ve verilen görevleri tamamlayarak birbirinden değerli ödüller kazandıran Haftalık Görev kuşağı yeniden oyundaki yerini alıyor. Toplamda 9 maç kazandığınızda, süreli olan epik ödülleri kazanma şansınız olacak. Ödüllerin arasında görkemli simgeler, farklı birçok sprey çeşidi, bakanın gözünü alan kostümler yer alıyor.

Henüz Overwatch deneyimi yaşamadıysanız PlaySultan üzerinden güvenilir ve en uygun fiyatlardan 7/24 hizmet alabilirsiniz.