{{ $item.name }}

NBA 2K19

PlaySultan

NBA 2K19, Basketbol tarihinin en gerçekçi grafiklere sahip NBA serisinin son sürümü olmakla birlikte geçen 20 yıl ile 2019'un en gerçekçi spor oyunu olma yolunda başarıyla ilerliyor. 

Tür: Spor
Yıl: 2018
Yayıncı: 2K

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Nba 2K19

Basketbol spor dünyasının en çok ilgi gören sporlarından birisidir. Futbol oyunları yapıldığı gibi basketbol oyunları da yapılmaktadır. 2K firmasının stüdyolarından çıkan NBA 2K19 en popüler basketbol oyunlarından biridir. Oyun 1999 senesinden bu yana her sene güncellenen oyuncu kadrosu ve geliştirilmiş grafiklerle yenilenerek piyasa çıkmaktadır. Oyun dünyada özellikle Amerika’da oldukça popülerdir.

 Oyunun her yıl üstüne konulan grafik geliştirmeleri oyunu 20 senedir oynanabilir kılmıştır. Klasik basket maçının yanında sokak basketi ve online modu da NBA 2K19 oyununda yer almaktadır. Oyunda oyuncu oluşturarak kendi kariyerinizi oynayabileceğiniz gibi sadece maç yaparak da oynayabilirsiniz.

 NBA 2K19 Nasıl Bir Oyun?

 NBA 2K19 bir basketbol oyunu. Online veya bireysel oynayabileceğiniz oyunda sadece NBA takımları bulunmakta. Oyunda parkede maç yapma şansınızın yanında sokakta basketbol oynama şansınız da var. Sokakta oynanan oyunlarda sokak kuralları adı verilen gerçek basketboldan farklı kurallar geçerli. Normal basketbolda attığınız 3 sayılık atış sokak basketbolunda 2 atış sayılmakta. Ayrıca normal basket oyununda 12 dakikadan oluşan 4 periyot bulunurken sokak basketbolunda belirlenen sınıra ilk ulaşan takım oyunu kazanmakta. NBA 2K19 oyununda bir de hikâye kısmı bulunuyor.

 Hikaye kısmında draft yapıldığı dönemden dünyanın en iyi basketbolcusu olduğu döneme kadar bir çocuğun hayatını kontrol ediyoruz. Oyunda karakterinizi özelleştirebileceğiniz bir kısım da bulunmakta. Kısımda dövme yaptırmak, saç modeli değiştirmek, kolluk ve bileklik modeli seçme gibi işlemleri yapabilmektesiniz. Bu özelleştirmeler oyun içi para ile veya gerçek parayla satın alma seçeneğine sahip.

 NBA 2K19 Nasıl Oynanır?

 NBA 2K19 oyun kolu veya klavyeyle rahatlıkla oynanabilen bir oyundur. Oyunu klavyede oynarken yön tuşları ile hareket edersiniz. Q tuşu ile şut çekip S tuşu ile pas verirsiniz. Hızlı koşmak için Shift tuşuna basılı tutmanız gerekiyor. Savunma yaparken Q tuşu blok S tuşu ise top çalma işlevinde kullanılıyor. Oyun kolunda NBA 2K19 oyununu oynarken sol taraftaki analog tuşlarla hareket edebilirsiniz.

 Hareket ederken hızlı koşmak için oyun kolunun sol üstünde bulunan R2 tuşuna basmanız yeterli. Oyun kolunda oynarken şut çekmek için oyun kolunun sağ tarafında bulunan analog tuşlardan üçgen olana basmanız gerekmekte. Pas vermek istiyorsanız oyun kolunun sağ tarafındaki kare tuşuna basmanız yeterli. Savunma yapmak için kare tuşunu top çalmak için üçgen tuşunu ise bloklamak için kullanabilirsiniz. Bu tuşların yanı sıra pek çok özel hareket tuşu da bulunmaktadır. Ayrıca bu tuş kombinasyonlarını istediğiniz şekilde değiştirmeniz mümkün.

 NBA 2K19 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 NBA 2K19 oyununu oynayabilmek için sistem özellikleri ortalamanın üstünde olan bir bilgisayara ihtiyacınız var. Cihazınızda Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemlerinin 64 bit versiyonlarından birinin olması gerekli. işlemciniz için minimum Intel Core i3-530 2.93 GHz veya AMD Phenom II X4 805 2.50 GHz işlemcilerinden biri gerekli. Ancak Intel Core i5-4430 – 3 GHz ya da AMD FX-8370 işlemcileri veya daha iyisi maksimum verim almanız için önerilen işlemci çeşididir.

 NBA 2K19 oyununu oynayabilmek için en az 6 GB boyutunda bir bellek boyutuna sahip olmanız gerekir. Ancak 8 GB ram en iyi performans için önerilmekte. Oyunu oynayabilmek için NVIDIA GeForce GT 450 1GB ya da ATI Radeon HD 7770 1GB ekran kartlarından biri veya daha iyisi gerekli. Ayrıca NBA 2K19 oyununu oynayabilmek için cihazınızda 70 GB kadar boş bir depolama alanı bulunmalı. Eğer sisteminiz bu özelliklerde veya daha iyisiyse NBA 2K19 oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}