{{ $item.name }}

Metin2 Yang Nasıl Satın Alınır? Metin2 Yang Alma Yöntemleri

İlk olarak 2004 yılında piyasaya sürülen Oyun dünyasının yıllardır vazgeçilemeyen oyunlarından olan Metin2 sitemizde online olarak oynanıyor. Oyun esnasında Metin2 yang bittiğinde paniğe kapılmanıza gerek yok.

İlk olarak 2004 yılında piyasaya sürülen Oyun dünyasının yıllardır vazgeçilemeyen oyunlarından olan Metin2 sitemizde online olarak oynanıyor. Oyun esnasında Metin2 yang bittiğinde paniğe kapılmanıza gerek yok. Siz oyununuzu oynarken bir yanda da yang satın alabilirsiniz.

Metin2 Yang Nasıl Satın Alınır?

Sitemizde bulunan Metin 2 bölümünden yang satın alabilirsiniz. Metin 2 yang satın alma butonuna tıkladığınızda satılan birçok yang göreceksiniz. Yeni Server Turkey2 10 M, Yeni Server Asena 100m (1 Won), Destan 100m (1 Won), Turkey 100m (1 Won), Anadolu 100m (1 Won), Dandanakan 100m (1 Won), Dodurga 100m (1 Won), Saruhan 100m (1 Won), Günhan 100m (1 Won), Avrasya 100m (1 Won) ve Sancak 100m (1 Won) ürünlerinin satın alabilirsiniz. Stokta olan ve indirime girmiş ürünlerden alarak bonus kazanma imkânını sizde yakalayın. Başka sitelerden yüksek paralara yang satın almanıza gerek kalmadan düşük fiyatlara sizde yang sahibi olun.

PlaySultan

Metin2 Yang Alma Yöntemleri

Sitemizden yangları isterseniz kredi kartı isterseniz de banka kartı ile satın alabilirsiniz. Ödemeleri havale yöntemi ile 7/24 gerçekleştirmeniz mümkündür. Satın almak için sepetinize attığınız ürüne ödeme onayı verdiğinizden kısa bir süre sonra yanglar hesabınıza geçer. Metin 2 oyununda 100.000.000 Yang = 1 Won’dur.

Metin2 Yang Nasıl Satılır?

Uzun zamandır oynadığınız Metin 2 sayesinde biriktirdiğiniz yangları bize satın. Satış sonunda ister para isterseniz de başka bir oyun satın alın. Sitemizde bulunan hesabınıza satış sonrası kısa sürede paranız yatar. Paranızı verdiğiniz talimat doğrultusunda 7/24 çekebilme imkânınız vardır. Ek gelir kapısı olarak yang satabilirsiniz. Bir yandan yang satıp diğer yanda da oyuna devam edebiliyorsunuz. Sitemizdeki Metin 2 bölümünden yang sat kısmına gelerek satmak istediğiniz miktarda yang belirleyin ve bize satın.

Satış işlemini gerçekleştirebilmek için www.playsultan.com.tr adresimize üyelik işlemini gerçekleştirin. Tamamen gerçek bilgilerinizi yazarak kayıt olun. Güvenli alışveriş seçeneği ile bize biriken yağlarınızı satın. Bakiyenize eklenen paraları istediğinizde çekebilir ya da başka bir oyun satın alabilirsiniz. PlaySultan sitemiz üzerinden Metin2 yang satın alabilirsiniz.