{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

METİN2 YANG

METİN2 YANG

     Metin2 oyununda oyunculara en büyük avantaj yaratacak olan şey Metin2 yang ürünüdür. Oyuncular karakter gelişimini sağlayabilmek için çok ciddi süreler harcamaları gerekmektedir. Aynı zamanda savaşmak için kullanılan itemlerin üretiminde çok süre istemektedir. Kimi oyuncular bu süreyi kısaltmak için daha fazla yol katedebilmek için satın almaya ihtiyaç duymaktadır.

    Oyun içindeki nesne gelişimlerinde, itemlerin seviyesini yükseltmelerde, can ve yetenek iksirlerinin temin edilmesinde Metin2 yang ihtiyacı vardır. Bunun karşılamanın birkaç yöntemi vardır. Bunların birisi oyun içinde canavar keserek ve görev yaparak elde etmektir tabii bu uzun süre ve oyun içinde emek gereken süreçtir. Diğeri ise para karşılığından başka yerlerden anında temin etmektir dilediğiniz zaman dilediğiniz kadara sahip olabilirsiniz.

    Oyuncuların ihtiyaç duyduklarında anında satın alabilmek için Playsultan sitesinden www.playsultan.com.tr/metin2-yang  bu adresine giriş yaptıktan sonra Metin2 yang ürünlerini görebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

ETİKETLER: metin2 yang