{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

METİN2 YANG FİYATLARI NEDEN DÜŞTÜ

PlaySultan

Bilindiği üzere yakın bir zaman dilimi içerisinde oyun içinde ki bir çok server birleştirildi. Bunun akabinde oyun içi piyasada dalgalanmalar sert bir şekilde olmasa da kendisini fiyatlar üzerinde yansıttı. Server birleşimiyle birlikte Metin2 yang alım satımında rekabet düzeyi üst bantlara ilerlemiş durumdadır. Fiyatlar üzerinde anlık değişmeler gözlenmektedir.

Yeni Simyaların Metin2 Yang Üzerinde Etkisi

Oyun içine eklenen yeni simyalarla birlikte oyuncular daha da güçlü karakterlere sahip olabilmek adına simya yapımına yönelmiş durumdadır. Simya, karakter gelişiminde çok büyük etkisi olduğu için oyuncular ilgi göstermesi gayet normal olarak karşılanmaktadır. Oyun için simya ticareti genellikle Metin2 won olarak gerçekleşmektedir. Yeni simyaların çıkmasıyla birlikte oyun için ticaret gözler görülür bir şekilde hızlandığı gözlemlenmektedir. Karakter gelişimide oyun içindeki eşya alım satımına bağlı olduğundan dolayı hızlı dönen oyun piyasası kullanıcıları memnun etmektedir.

Metin2 Yang(Won) Fiyatlarının Belirlenmesi

Metin2 yang (won) fiyatları tamamen serbest piyasaya dayalı olduğu için rekabet şartlarında değişmektedir. Hal böyle olunca kullanıcılar yanglarını satmak istediğinde alım fiyatları düşmektedir. Yine kullanıcılar bu sefer Metin2 yang satın almak için talep oluşturduklarında bu sefer satış fiyatları artmaktadır.

PlaySultan.com.tr güvencesiyle hemen Metin2 Yang (Won) satın alın